gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Şoför Yalanları:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

Şoför Yalanları 1-Bi basmışım üç saatte Ankara’ ya indim.[​IMG]

2-Araba altımdan kaçıyo yani öyle bi şey işte.[​IMG]

3-Rampada kırdığım gibi direksiyonu önüne, afalladı gariban.[​IMG]

4-İstesem kimse beni geçemez.[​IMG]

5-Zaten hurdaydı bizim kamyon bir de baktım direksiyon elimde kalmasın mı? Hemen torpidodan aldım penseyi taktım simidi yerine. Bu arada kamyon gidiyo ha.[​IMG]

6-Nasıl uyduysam gözümü bi açtım Adana’ dayım.[​IMG]

7- Bana laga luga yapıyo. Kaptığım gibi emaneti
    indim aşağı. Haa nooldu? Tık yok seninkinden.[​IMG]

8- Gene bir gün Habur' dayım. Bekle babam bekle... Hayır bi geçsem ver elini Hindistan![​IMG]

9- Artık nası bastıysam gaza kilometre taşları var ya tek çizgi olarak görüyom

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Şoför Yalanları:)
    6-Nasıl uyduysam gözümü bi açtım Adana’ dayım.[​IMG]

Şoför Yalanları:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uyanik ŞofÖr

Uyanik ŞofÖr

Adam trafikte 'alçaktan uçarak' giderken polise yakalanır... kenara çeker arabadan iner: - Buyrun Memur Bey! - Beyefendi aşırı hız yaptığınız için sizi durdurmak zorundayım, ehliyetiniz lütfen? - Ehliyetim yok, son yaptığım kazada ehliyetime el koydular Memur Bey. - Peki aracınızın ruhsatını görebilir miyim? - Araba benim diil Memur Bey çaldım ben bu arabayı. - Anlamadım nasıl yani, siz...
  2. Şoför

Şoför

Sokaklarda sefâlet kol geziyordu. Kim kime yardım edecek, destek olacaktı? İşsizlik yaygındı. Çevresi de perişandı. Bir yanı yıkılmaya yüz tutmuş evceğizinin camından yola doğru ümitsizce bakarken bir taksinin kapının önünde durduğunu, içinden de bir yolcunun indiğini gördü. Demek ki taksi şoföründe az çok para olacaktı. Çünkü müşteri indirmişti. Bütün cesaretini ve ümidini toplayarak...
  3. Yalan yalanlar yalanlarımız...

Yalan yalanlar yalanlarımız...

İnsanları en çok mutlu eden ve en çok hoşlandıkları şey; YALAN!!!!! İnanma yalanın evi zaten. Üstelik yalan ne kadar büyük, ne kadar abartılı ise o kadar hoşa gitmekte.... Çalışkan birine "çalışkansın" dediğinizde fazla etkilenmez, bunu biliyordur zaten...Tembel birine "çalışkansın" dediğinizde hoşuna gider , "çok çalışkansın" dediğinizde yalan olduğunu...
  4. Belediyede şofördü, başkan oldu

Belediyede şofördü, başkan oldu

Sivas Doğanşar'da belediyede şoför olarak çalışan Halil Balık, seçimlerde belediye başkanlığını kazandı. Doğanşar Belediyesi'nde Sivas-Doğanşar arasında belediyeye ait minibüsün sürücülüğünü yapan 42 yaşındaki Halil Balık, arkadaşlarının ısrarları üzerine yerel seçimlerde MHP'den belediye başkan adayı oldu. Yeniden AKP'den adaylığını koyan Doğanşar Belediye Başkanı Necdet Oktay Karaman'a...
  5. Şoför Mesajları ve Kısa Şoför Yazıları

Şoför Mesajları ve Kısa Şoför Yazıları

Şöför Yazıları Mesajları Kısa Şöför Mesajları SEvgili melekler, az önce paylaştığımız zehir sözler konusunun ardından şimdi ki konumuzda da şoförlerin araçlarının arkasına yazdırdıkları şoför mesajları ile karşınızdayız. Bu konuyu açarken yüzüme bir tebessüm yayıldı, paylaşmadan edemedim, eğer ,izlemediyseniz Şener Şen ve İlyas Salman'ın Çiçek Abbas filmini izleyin derim .. :) Sevip Aşk...

Sayfayı Paylaş