gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

sofra dekorasyonunda masa süsleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dekoratif sofralar Sofra süsleri
    Çeyizimi çok büyük bir özenle aldım. Yemek takımı, bardak takımımı masa örtümü çok beğenerek aldım. Bu sofra dekorlarıda benim özenle hazırladığım davet sofralarına benim şık yememk takımım ile uyum sağlayarak şıklığı arttıracaktır.

sofra dekorasyonunda masa süsleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev-Bahçe-Masa Düzeni İle ilgili Dekorasyonları Burada Bulabilirsiniz.

Ev-Bahçe-Masa Düzeni İle ilgili Dekorasyonları Burada Bulabilirsiniz.

masa düzeni masa düzeni resimli resimli örnekleri ile ilgili dekorasyonları burada bulabilirsiniz
  2. Sofra

Sofra

Nimete, davete icabet etmeye, refah ve mutlulğa, cömert kimseye, Sofra bezi büyük bir ülkeye yolculuk yapmaya, bu yolculuktan feyiz ve bereket meydana gelmesine yahut genişliğe ve rahatlığa delalet eder.Rüyasında sofra gören, sevinecek ve neşelenecek demektir. Sofra bezi büyük bir sefere, yolculuğa, rahata işarettir. Rüyada sofra görmek, sevinmek ve mutlu olmak anlamındadır. Sofra bezi görmek...
  3. 2014 Yılbaşı İçin Masa Dekorasyonları

2014 Yılbaşı İçin Masa Dekorasyonları

2014 yılbaşı masa dekorasyonları, yılbaşına özel masa dekorasyonları 2014, 2014 yılbaşı masa süslemeleri Sevgili melekler, yılbaşına kısa bir zaman kala, evde bir davet verecekseniz, şimdiden menünüzü düşünmeye başlamışsınızdır. Yemeğin görsel kısmı olan masa dekorasyonu da o gece için mutlaka daha özenli ve farklı olacaktır. Belki yeni bir takım tabak ya da bardak alacaksınız, ya da nadiren...
  4. Duvar dekorasyonunda üç boyutlu duvar süsleri

Duvar dekorasyonunda üç boyutlu duvar süsleri

Duvar dekorasyon değişimi gerçekleştirmeyi düşünüyorsunuz ve değişim gerçekleştirirken odalarınızı yeni baştan dekore etmenize yardımcı olacak bir değişim tercihinde mi bulunmak istiyorsunuz? O zaman duvar dekor değişiminizde üç boyutlu duvar süsü modellerinden faydalanma tercihinizi hayata geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Üç boyutlu duvar kağıtlarından sonra tercih edilebilirliği ve en...
  5. Sofra sunumunda dikkat edilecek hususlar

Sofra sunumunda dikkat edilecek hususlar

Yemek kültürü yöreden yöreye değişir. Aynı zamanda sabah, öğle ve akşam saatlerine göre de yemek saatlerimizde ve yeme düzenlerimizde değişkenlik hakimiyetini korumaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ya da akşam yemeği saatlerinde değişik sunumlar ile hem kendinizi hem de misafirlerinizi özel hissettirebilecek sunumlar ile keyif alabileceğiniz zamanlar geçirebilirsiniz. Yemek odası...

Sayfayı Paylaş