gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Sofra dekoru yapalım

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Sofra vazosu Sofra şıklığı
    İnternette dolaşırken bu şık sofra dekorasyonunu gördüm ve çok beğendim. Aynısını değil ama benzerini yapmaya karar verdim. Bİr vazo yada uzun bir bardak kullanılabilir. Bardağın içine çakıl taşı yada renkli taşlardan konulabilir. Birde kuru bir dal bulup üzerine bal kabağı değilde süslü yılbaşı süsleri asabilirim.

Sofra dekoru yapalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hergün Yapalim

Hergün Yapalim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sofra

Sofra

Nimete, davete icabet etmeye, refah ve mutlulğa, cömert kimseye, Sofra bezi büyük bir ülkeye yolculuk yapmaya, bu yolculuktan feyiz ve bereket meydana gelmesine yahut genişliğe ve rahatlığa delalet eder.Rüyasında sofra gören, sevinecek ve neşelenecek demektir. Sofra bezi büyük bir sefere, yolculuğa, rahata işarettir. Rüyada sofra görmek, sevinmek ve mutlu olmak anlamındadır. Sofra bezi görmek...
  3. Lavantalık Yapalım

Lavantalık Yapalım

lavanta bohçası Lavantalık Yapalım Malzemeler İçinden kordela geçirilebilecek tipte 30cm fisto Kordela Kumaş güller Tülbent Lavanta Yapılışı Fistonun içinden kordelayı geçirin Tülbent ile küçük torbalar yapıp içine lavanta doldurun ve kumaş güller ile birlikte fistonun üstüne dikin. Dolabınızın içine bu fistoyu asıp guzel kokmasını sağlıyabilirsiniz.
  4. Sofranıza dekoratif mumluk yapalım

Sofranıza dekoratif mumluk yapalım

Dekoratif mumluk yapımı Sofra dekorları misafirim geldiğinde çok büyük bir özenle hazırlarım soframı. Sofra düzenime çok önem veririm. Soframda mumluk modelleri olmazsa olmazımdır. bu mumluk modelinide çok beğendim. Yapılabilir bence. uzun bir vazonun içine tealight mum atıp vazonun dışına çiçeği yapıştırırsak harika bir mumluk oluyor. Sofraya şıklık katan mumluk elde etmiş oluyoruz.
  5. Şık sofralar için şamdan yapalım

Şık sofralar için şamdan yapalım

Kadehten şamdan yapımı El yapımı şamdan modeli Şık sofralar mumsuz olmaz meleklerim. Lezzetli iftar menüsü ve şık bir sofra birbirini bütünler. Hazır şamdan kullanmak yerine değişiklik yapıp şarap kadehlerinden mumluk yapabilirsiniz. Kadehin içine koyacağınız çiçek hoş bir görünüm oluşturacaktır.

Sayfayı Paylaş