gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Sofranıza dekoratif mumluk yapalım

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dekoratif mumluk yapımı Sofra dekorları
    misafirim geldiğinde çok büyük bir özenle hazırlarım soframı. Sofra düzenime çok önem veririm. Soframda mumluk modelleri olmazsa olmazımdır. bu mumluk modelinide çok beğendim. Yapılabilir bence. uzun bir vazonun içine tealight mum atıp vazonun dışına çiçeği yapıştırırsak harika bir mumluk oluyor. Sofraya şıklık katan mumluk elde etmiş oluyoruz.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Çok şık ve orjinal görünüyor. İşimden dolayı süsleme ekipmanları herzaman dikkatimi çekmiştir. Farklı modellerini görmüştüm hatta shot bardaklar içine atılan mum ve gül yaprakları harika bir görüntü sağlamıştı. Bunuda ilk gelen misafirime denemek istiyorum.
    Teşekkür ederim fikir için.

Sofranıza dekoratif mumluk yapalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dekoratif mumluklar

dekoratif mumluklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şık Dekoratif Mumluklar

Şık Dekoratif Mumluklar

En Güzel Dekoratif Mumluklar Çok Şık Dekoratif Mumluklar Kullanıldığı ortama bazen romantik bazen mistik bir hava kazandıran mumlar, dekoratif görüntüleriyle de çok şık bir görüntü sağlıyorlar melekler :) Her bütçeye uygun olması ve çeşit fazlalığıyla herkesin ev dekorasyonunda yer alabilecek dekoratif mumlardan ve mumluklardan bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz :)
  3. Sofra dekoru yapalım

Sofra dekoru yapalım

Sofra vazosu Sofra şıklığı İnternette dolaşırken bu şık sofra dekorasyonunu gördüm ve çok beğendim. Aynısını değil ama benzerini yapmaya karar verdim. Bİr vazo yada uzun bir bardak kullanılabilir. Bardağın içine çakıl taşı yada renkli taşlardan konulabilir. Birde kuru bir dal bulup üzerine bal kabağı değilde süslü yılbaşı süsleri asabilirim.
  4. Dekoratif fener ve mumluklar

Dekoratif fener ve mumluklar

Fener modelleri dekoratif mumluklar Fener ve mumluklar ortama çok otantik bir hava katıyor bence. Özellikle balkon dekorasyonunda mumluk kullanımını çok hoş buluyorum. Benimde balkonda kullandığım bir mumluğum var. eşimle mum ışığında konuşmak hoş oluyor.
  5. Şık sofralar için şamdan yapalım

Şık sofralar için şamdan yapalım

Kadehten şamdan yapımı El yapımı şamdan modeli Şık sofralar mumsuz olmaz meleklerim. Lezzetli iftar menüsü ve şık bir sofra birbirini bütünler. Hazır şamdan kullanmak yerine değişiklik yapıp şarap kadehlerinden mumluk yapabilirsiniz. Kadehin içine koyacağınız çiçek hoş bir görünüm oluşturacaktır.

Sayfayı Paylaş