gebe
  1. saç boyası

saç boyası Forum Okuru

soğan kabuğu saç boyası kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında saç boyası tarafından paylaşıldı.

selam melekler saçlarım için soğan kabuğu rengini düşünüyorum aranızda bu rengi kullanan varsa bana hangi markayı önerirsiniz

soğan kabuğu saç boyası kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç diplerin kabuk kabuk:(

Saç diplerin kabuk kabuk:(

saç kabuklanması saç diplerinde kabuklanma diplerindeki yaralar diplerinde yara saçta kabuklanma Çok rahatsızım kızlar..özellikle enseme doğru olan yerde bir kabuklanma söz konusu ve kaşınıyorda o kabuklar elime geliyor..şampuanımı değiştirdim ondan olabilir mi?ama bu kadar etkilenmez sanırım..çünkü daha öncelerde değiştirdim ama böyle olmadı..yaklaşık 4 sene her 4-5 ayda bir röfle...
  2. Köpük Saç Boyası Kataloğu

Köpük Saç Boyası Kataloğu

Köpük Saç Boyası Kataloğu Selam kızlar Loreal in yeni Köpük Saç Boyası Kataloğunu buradan paylaşmanızı rica ediyorum. Yeni katalok olsun ama
  3. İşte Suna Dumankaya'dan Selülitlere Karşı Soğan Kabuğu...

İşte Suna Dumankaya'dan Selülitlere Karşı Soğan Kabuğu...

Soğan Kabuğu İle Selülit Tedavisi Selülite Karşı Soğan Kabuğu Suna Dumankaya Selülit Selülitlerden artık bıktım diyorsanız Suna Dumankaya'nın soğan kabuğu mucizesine kulak verin...İşte belkide artık selülitin s si bile kalmayacak bu formülle..Herşeyi denedim ama kurtulamadım diyenler bu önerilere kulak verin..İşte soğan mucizesi ....İşte buda Ahmet Maranki selülit formulü......
  4. loreal majirel saç boyası kullananlar

loreal majirel saç boyası kullananlar

loreal majirelin saç boyasını deneyen kullanan varsa yorumlarını merak ediyorum nasıl memnun kaldınızmı
  5. Saç boyası nasıl akıtılır?

Saç boyası nasıl akıtılır?

Saç boyasını akıtmak için evde veya kuaförde kullanılacak yöntemler daha çok boyattığınız renk doğal saç renginizden daha koyuysa işe yarıyor. Eğer boya doğal saç renginizden daha açıksa tekrar boyatmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca boyanın üzerinden çok fazla zaman geçmediyse boyayı akıtma ve saçlarınızı doğal rengine döndürme şansınız daha yüksek. Süre geçtikçe boya saça iyice tutunur ve...

Sayfayı Paylaş