gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

soğan kürü ile hamile kalan var mı?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

soğan kürü tarifi kür nasıl yapılır

kızlar selam,
    sogan kürü yapıp hamile kalan varmı?

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben yeni başladım 15 gün yaptım şuan bir hafta ara verdim 15 gün daha kullanacağım şiddetli iltihap söküyor inşallah faydası olur

3. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    bende bugün başladım.....inş sonuç alırız cnm yazalım buraya

4. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Hep merak ettim ama ancak adet için kullandım iltihap söksün diye yumurtlama için nasıl kullanılıyooo bilmiyorum

5. DDilan

DDilan Forum Okuru

Slm millet ben bu ay sogan kuru uyguladim normalde adet sokmesi lazim ama b'e adet olmadim acaba hamielmiyim 5 gun gectii cikdirrcammml

6. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    18
soğan kürü ile hamile kalan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomen yada Gonaphene ile Hamile Kalan var mı

Klomen yada Gonaphene ile Hamile Kalan var mı

Arkadaşlarım selamlar bende uzun yıllardır bebek bekliyorum doktorumun verdiği iki ilaçla hamile kalmaya çalışıyorum. Aranızda klomen ve gonaphene ile hamile kalanlar varmı paylaşabilirmisiniz lütfen
  2. doğum kontrol hapı tedavisi ile hamile kalan var mı

doğum kontrol hapı tedavisi ile hamile kalan var mı

merhaba bende adet düzensizliği var doktora gittim rahim duvarı kalınlaşmış dedi adet söktürücü verdi tarlusal adında ve üç ay kullanmam için yasmin doğum kontrol hapı verdi adetim sökmedi hamile kalabilirmiyim acaba lütfen cvp
  3. Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanarak hamile kalanlardan, bu kürü net olarak neye uygun olarak hazırladıkları hangi aralıklar ile nasıl soğusuttukları soğanın hangisini aldıkları kısacası bu kür uygulanırken yaptıklarının tamamını yorumlarla buraya yazıyoruz. Bu kürü kullanmak isteyen değerli anne adaylarına kürü kullananların da bir yardımı olsun ve buraya yazsınlar hadi bakalım. SOĞAN KÜRÜ İLE HAMİLE...
  4. Soğan kürüyle hamile kalan varmı?

Soğan kürüyle hamile kalan varmı?

Soğan kürü ile hamile kalanlar bu kür sayesinde yumurta sayılarını arttırdıkları için hamile kalabilmektedirler. Yumurta sayıları yetersiz olan ve yumurtalıklarında kist bulunan kadınlar hamile kalmada sorun yaşamaktadırlar. Kadınlara yaklaşık olarak on iki adet döneminde hamile kalamadıkları takdirde, bu yöntemi on beş gün süreyle uygulamalarını tavsiye ederiz. Eğer kadınlar 35 yaş...
  5. Ebegümeci kürü ile gebe kalan var mı ?

Ebegümeci kürü ile gebe kalan var mı ?

Bitkiler bize besin olmasının yanında şifa bahşediyor.Eskiden hekim kadınlar vardı bunlara rağbet hayli fazlaydı.Günümüzde herbalist diye adlandırılan bitki doktorları uzmanları mevcut.Her biri bitkiler üzerinde çalışmalar yaparak ,bitkilerin mucizevi şifalarını keşfediyor ve pazarlıyor.Şifalı bitkiler doğru kullanıldığı taktirde iyleştiriyor lakin yanlış kullanım zarar da verebiliyor.Bu...

Sayfayı Paylaş