soğan kürü ile hamile kalan var mı?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye

soğan kürü tarifi kür nasıl yapılır

kızlar selam,
    sogan kürü yapıp hamile kalan varmı?

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

ben yeni başladım 15 gün yaptım şuan bir hafta ara verdim 15 gün daha kullanacağım şiddetli iltihap söküyor inşallah faydası olur

3. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Hamiş Melek

bende bugün başladım.....inş sonuç alırız cnm yazalım buraya

4. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Hep merak ettim ama ancak adet için kullandım iltihap söksün diye yumurtlama için nasıl kullanılıyooo bilmiyorum

5. akıntının çoğalması

Ben soğan kürü yaptım 9 cu günden sonra akıntım çoğaldı rengi ve kokusu değiştirengi kahvengiye dönük azda olsa kan vardı ben hala kürü yapıyorum ne yapmalıyım? Ben bebeğim olsun istiyorum ama eşim ile bir kaç kez birlikte olduğumuz halde bebek olmadı soğan kürü işe yararmı ?

6. DDilan

DDilan Forum Okuru

Slm millet ben bu ay sogan kuru uyguladim normalde adet sokmesi lazim ama b'e adet olmadim acaba hamielmiyim 5 gun gectii cikdirrcammml

7. merak ettim hamilemisin

soğan kürü ile hamile kalan var mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Klomen yada Gonaphene ile Hamile Kalan var mı

Arkadaşlarım selamlar bende uzun yıllardır bebek bekliyorum doktorumun verdiği iki ilaçla hamile kalmaya çalışıyorum. Aranızda klomen ve gonaphene ile hamile kalanlar varmı paylaşabilirmisiniz lütfen
  2. klomenle hamile kalan var mı?

kalan varsa yardımcı olsun
  3. tek tüple hamile kalan var mı?

tek yumurta tek tüp Selam kızlar, malesef bugun yengemın tek tupu alınmak zorunda kalındı tek tüple hamile kalan varmı?
  4. doğum kontrol hapı tedavisi ile hamile kalan var mı

merhaba bende adet düzensizliği var doktora gittim rahim duvarı kalınlaşmış dedi adet söktürücü verdi tarlusal adında ve üç ay kullanmam için yasmin doğum kontrol hapı verdi adetim sökmedi hamile kalabilirmiyim acaba lütfen cvp
  5. Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanarak hamile kalanlardan, bu kürü net olarak neye uygun olarak hazırladıkları hangi aralıklar ile nasıl soğusuttukları soğanın hangisini aldıkları kısacası bu kür uygulanırken yaptıklarının tamamını yorumlarla buraya yazıyoruz. Bu kürü kullanmak isteyen değerli anne adaylarına kürü kullananların da bir yardımı olsun ve buraya yazsınlar hadi bakalım.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. soğan kürü ile hamile kalanlar

,
  2. soğan kürü kullanıp hamile kalanlar

,
  3. soğan kürü ile hamile kalan varmı

,
  4. sogan kuru hamile kalanlar,
  5. soğan kürü ile hamile kaldım,
  6. soğan kürü kullanıp hamile kalan varmı,
  7. soğan kürüyle hamile kalanlar melekler mekanı,