gebe
  1. zeynep araz

zeynep araz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

soğan kürü işe yaramayıp tekrar kist oluşan varmı ?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında zeynep araz tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben soğan kürünü aynen usulüne uygun yaptım içtim hamilelik beklerken bir baktım tekrar kist oluşmuş :( böyle durum aranızda yaşayan varmı ?

soğan kürü işe yaramayıp tekrar kist oluşan varmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pko,rahim içi kistlere soğan kürü !!!

Pko,rahim içi kistlere soğan kürü !!!

rahim içi kistler rahim incelmesi tedavisi içi kistleri kist içinde kist Kuru Soğan Değerli okuyucu, kuru soğan üzerine olan ilk çalışmalarıma seksenli yılların ortalarında başlamıştım. Aynı zamanda sarımsak ve pırasayı da inceliyordum. Çünkü, üçü de aynı familyadandır.Topraktan henüz çıkmaya başlamış, bu üç bitkinin taze filizlerini kopartıp tadına baktığınızda damak tatları birbirinin...
  2. Soğan Kürü

Soğan Kürü

Kuru soğan, polykistik Over Sendromu (PCOS) yaşayan bayanların imdadına yetişen mükemmel bir destekleyici ve yardımcı tedavi imkânı sunmaktadır. Erken menopoza giren bayanların da imdadına yetişebilmektedir. Küçük ve orta çaplı miyomu olan bayanlar da kuru soğan küründen istifade edebilirler. Polikistik over şikâyeti olanlar, büyük bir olasılıkla kürü uygulamaya başladıktan bir-iki gün sonra...
  3. :( klomenle oluşan kist :( bakarmısınız?

:( klomenle oluşan kist :( bakarmısınız?

klomenden sonra kist klomen kist Kızlar merhaba ben bu ayla beraber 3 aydır klomen kullanıyorum ve bu ay doktora gittiğimde doktor geçen aydan çatlamamış bir yumurtam olduğunu söyledi ki buna kist diyolar ...Çatlamayan yumurta kist olurmuş ; şimdi benimle aynı durumu yaşayıpta kist oluşan melekler sizler ne yaptınız?Kist kendiliğinden geçti mi,doktor müdahalesi gerekti mi?Okadar kötüyümki...
  4. Soğan kürüyle hamile kalan varmı?

Soğan kürüyle hamile kalan varmı?

Soğan kürü ile hamile kalanlar bu kür sayesinde yumurta sayılarını arttırdıkları için hamile kalabilmektedirler. Yumurta sayıları yetersiz olan ve yumurtalıklarında kist bulunan kadınlar hamile kalmada sorun yaşamaktadırlar. Kadınlara yaklaşık olarak on iki adet döneminde hamile kalamadıkları takdirde, bu yöntemi on beş gün süreyle uygulamalarını tavsiye ederiz. Eğer kadınlar 35 yaş...
  5. soğan kürü

soğan kürü

Arkadaşlar Merhaba, Aranıza yeni katıldım:p Polikistim over hstasıyım. Yalaşık 2 aydır bebek düşünüyoruz. Lakin kistten dolayı tedirginim. Sorum şu: soğan kürü kullanırken hamile kalınsa düşük vs. olur mu?? kullandığı ilk ay hamile kalan var mı ? soğan kürü kullanırken korunmayı bırakmanın sakıncası olur mu riskli mi ?? Yanıtlar bekliyorum :cheer2:

Sayfayı Paylaş