gebe
  1. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

soğan kürü kullananlar

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında ossi__m tarafından paylaşıldı.

Slm kızlar iki gün önce soğan kürüne başladım. Iltihabim, folikul kistim ve yaram var rahim ağzında. Ayrıca bebek istiyorum soğan kürü kullananlar varsa lütfen yazın gerçekten ise yarıyor mu... zayiflamak-icin-sogan-kuru.gif

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Aralık 2016 11:20
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Kür hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayın.....
    SOĞAN KÜRÜYLE HAMİLE KALAN VARMI

ossi__m bunu beğendi.
  3. sevincbilge34

sevincbilge34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,
    Soğan kürü oldukça etkili diye duydum.
    ben de kullanmak istyrm. Kararsızım. yok mu kullanan :18:

4. Ezgi Engin

Ezgi Engin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    3
    ben kullandım basit denıılen kistlerden vardı klomen yuzunden olusmus olan.hem sagda hemde solda ıkı tane 5 cm di . o ay kullanmıstım ve dıger adetıme yakın dr a gıttıgımde kıstımın olmadıgını söylemıstı dr. bu ay 3 cm kıstım vardı yıne kullandım ve adetten bır hafta sonra basladım 1 hafta ıctım devam ederken annemı hastaneye götrmusken kendımde kontrol olayım dedım ve dr kontrole gırdıgımde bır hafta dıyorum dusun 1 cm e dusmustu.kaldıkı onu bılıosun 15 gun kullanmak gerek.

5. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Ben tekrar icsem mi bilemiyorum bebek için incir de icebilirim ama doktor herşey çok iyi dedi. Hamileliği kolaylaştıracağını bilsem içerim yine de

6. Ezgi Engin

Ezgi Engin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    3
    bir orta boy soganı 4 e böl ve klorsuz 1 bucuk su bardagı suda kaynat.5 dk snra dınlenmeye bırak mutlaka ılık ıc ne sıcak ne de sooguk olucak.adetten 1 hafta soonra baslayıp 15 gun devam edıceksın canım.ınsallah faydasını görursun. eger hormonsal bı sorunların varsa da bı kac sıte de hayıt suyuna denk geldım . oda bebek olması ıcın cok ıyı gelıormus.ıkıncı ayında hamıle kaldıgını yazanların oldugunu okudum .onun suyu daha ıyı gelıomus sanırım bende alıp baslıcam faydasını görursem burdan yazarım onuda.bırde arı sutu ıcılıyomus o suyu ıcerken ama onu arastrma asamasındayım.he bıde bırısı maydanoz sut yapmıs bu suyu ıcerken o ay hamıle kalmıs. bakalım bende sıraya sokup bende ıcıcem.

Hayme_Ana bunu beğendi.
  7. Ezgi Engin

Ezgi Engin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    3
    benım sorunum yok esımdede sorun yok. sadece pko goruntusu var. 5 kere klomen kullandım sonuc basarsız. tuplerıme baktrdım ordakı dr sen neden buna baktrıosn kı senın herseyın normal dedı . tuplerım acıkmıs ve yapısıklık falanda yokmus.aynı zamanda gebelık olusamaması ıcın bı sebepte yokmus. ama nedense olmuyo . klomen de kıst yapıo bende o yuzden onu kullanmayıda dusunmuorum artık.

8. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Inşallah tutar canım sende bende isteyen herkesinde bebisi olur insallah.ben incire baslayabilirim bu ay

9. Ezgi Engin

Ezgi Engin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    3
    yumurta gelısımı ıcın mı baslıcaksın sen. ınsallah ınsallah hepımızın kucagı dolsun yuzumuz gulsun ınsallah.

10. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Doktor herşeyin çok güzel bebeğin olur dedi ama hemen olsun istiyorum onun için birşeyler yapmak istiyorum

11. nurellaaaa

nurellaaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben bir ay ictim doktor kistin var dedi hala ise yaramiyor. Galiba

12. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Yarar canım inşallah merak etme düzenli kullan.

13. çiğdemvural

çiğdemvural Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Hiç yapmadım ama oldukça etkili olduğunu çok kere duydum.

soğan kürü kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soğan Kürü

Soğan Kürü

Kuru soğan, polykistik Over Sendromu (PCOS) yaşayan bayanların imdadına yetişen mükemmel bir destekleyici ve yardımcı tedavi imkânı sunmaktadır. Erken menopoza giren bayanların da imdadına yetişebilmektedir. Küçük ve orta çaplı miyomu olan bayanlar da kuru soğan küründen istifade edebilirler. Polikistik over şikâyeti olanlar, büyük bir olasılıkla kürü uygulamaya başladıktan bir-iki gün sonra...
  2. Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Doktor İbrahim Saraçoğlu'nun proğramlarında çok sıkça bahsettiği SOĞAN KÜRÜ uygulamasını artık bilmeyen yok diye düşünüyorum. Bu uygulamayı kullanan ve sonuç almış sonuçlarını bizlerle paylaşacak tüm Meleklere ve hamiş annelere, anne adaylarına artık düşüncelerini ve görüşlerini yazabilecekleri bir başlık oluşturduk. Bu başlık altından düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı, soğan kürünü nasıl...
  3. Soğan kürü

Soğan kürü

soğan kürü faydaları soğan kürü nasıl yapılır Arkadaşlar soğan kürünün hamile kalmada çok etken olduğunu bir çok yerde okudum bir deneyin derim yapılışı : bir beyaz soğan (mutlaka beyaz soğan olacak) kabuğu soyulup 4 e bölünecek suda haşlanacak suyu içilecek. 15 gün bunu yapsınlar çokkk iyi geliyormuş
  4. soğan kürü

soğan kürü

Arkadaşlar Merhaba, Aranıza yeni katıldım:p Polikistim over hstasıyım. Yalaşık 2 aydır bebek düşünüyoruz. Lakin kistten dolayı tedirginim. Sorum şu: soğan kürü kullanırken hamile kalınsa düşük vs. olur mu?? kullandığı ilk ay hamile kalan var mı ? soğan kürü kullanırken korunmayı bırakmanın sakıncası olur mu riskli mi ?? Yanıtlar bekliyorum :cheer2:
  5. Adet dönemin de soğan kürü içilir mi?

Adet dönemin de soğan kürü içilir mi?

İbrahim Saraçoğlu'nun tavsiye etmiş olduğu soğan kürü, aslın da birçok kadın hastalıklarının yanısıra hamile kalmayı da kolaylaştıran bir doğal tedavi yöntemi... Soğan kürü kullanıp da hamile kalanlar olduğu kadar bu kür sayesin de birçok kişi de kadın hastalıkları karşısın da başa çıkabiliyor. Soğan kürü ile hamile kalan var mı ve soğan kürü hakkın da detaylı bilgilere buradan...

Sayfayı Paylaş