gebe
?

meraba kızlar ben suan adet dönemndeym ve soğan kürü yapmak istiyorum hemen ardından incir kürünü d

1. ADFA

oy sayısı 0
    0,0%
  2. asf

oy sayısı 0
    0,0%
  1. melekgamze

melekgamze Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

soğan kürü mü incir kürü mü yapayım hamilelik için

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında melekgamze tarafından paylaşıldı.

meraba kızlar ben suan adet dönemndeym ve soğan kürü yapmak istiyorum hemen ardından incir kürünü düşündüm bu ay hamle kalablrmiyim ki :(

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba soğan kürü herkese iyi gelmiyor.Mensleriniz düzenliyse yapmayın lakin incir kürü yapabilirsiniz.Ovülasyonunuza yardımcı olur

soğan kürü mü incir kürü mü yapayım hamilelik için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soğan Kürü

Soğan Kürü

Kuru soğan, polykistik Over Sendromu (PCOS) yaşayan bayanların imdadına yetişen mükemmel bir destekleyici ve yardımcı tedavi imkânı sunmaktadır. Erken menopoza giren bayanların da imdadına yetişebilmektedir. Küçük ve orta çaplı miyomu olan bayanlar da kuru soğan küründen istifade edebilirler. Polikistik over şikâyeti olanlar, büyük bir olasılıkla kürü uygulamaya başladıktan bir-iki gün sonra...
  2. İncir kürü

İncir kürü

incir kürü, nasıl yapılır, ne zaman başlanmalı, ile hamile kalanlar, faydaları, ibrahim saraçoğlu, hamile kalan varmı, tarifi, nasıl uygulanır, ilgili bilgilerin hepsi burada arkadaşlar İncir kürü ile hamile kalanların sayısı gün geçtikçe artıyor Melek'lerim. Bizde Meleklermekani.com olarak, hamile kalmayı sağlayan incir kürü hakkında detaylı bilgilere yer verdik bu yazımızda......
  3. Yumurta Gelişimi için İncir Kürü Nasıl Yapılır?

Yumurta Gelişimi için İncir Kürü Nasıl Yapılır?

Birçok kadının hayali zamanı geldiğinde çocuk sahibi olmaktır. Bazı kadınlar kısa sürede hamile kalabilirken, bazı kadınlar bir takım problemlerle karşılaşabilmektedir. Elbette böyle durumlarda doktora danışılmalı ve muayene sonrası teşhis konulmalıdır. Çünkü hamile kalamamanın birçok nedeni vardır ve bu nedenler kişiden kişiye değişebilmektedir. Doktorunuz tarafından yapılacak muayene...
  4. soğan kürü kullananlar

soğan kürü kullananlar

Slm kızlar iki gün önce soğan kürüne başladım. Iltihabim, folikul kistim ve yaram var rahim ağzında. Ayrıca bebek istiyorum soğan kürü kullananlar varsa lütfen yazın gerçekten ise yarıyor mu...
  5. soğan kürü

soğan kürü

Arkadaşlar Merhaba, Aranıza yeni katıldım:p Polikistim over hstasıyım. Yalaşık 2 aydır bebek düşünüyoruz. Lakin kistten dolayı tedirginim. Sorum şu: soğan kürü kullanırken hamile kalınsa düşük vs. olur mu?? kullandığı ilk ay hamile kalan var mı ? soğan kürü kullanırken korunmayı bırakmanın sakıncası olur mu riskli mi ?? Yanıtlar bekliyorum :cheer2:

Sayfayı Paylaş