gebe
  1. gül pare

gül pare Forum Okuru

sogan kürü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında gül pare tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım.1 oğlum var 8 yaşında 4 yıldır çocuk istiyorum ama olmuyor.sebepsiz infertilite grubundayım soğan kürüne başlıycam ne olur dua edin

sogan kürü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Patates sogan

Patates sogan

Malzemeler maydonoz sogan haslanmıs patates ayçiçek yağı Yapılışı soganlar dogranıp kızartılır sonra patatesler kup kup dogranıp kızartılır daha sonra kıyılmış maydonoz ilave edilir kavrulur garnitür olarak sıcak servis edilir.
  2. Sogan Kebabi

Sogan Kebabi

1 Kg KÜÇÜk SoĞan ( CÜcÜk SoĞan) !/2 Kg Dana Kiyma İnce KiyilmiŞ 1 BÜyÜk Boy SoĞan Bİber SalÇasi 1 Fİncan Sivi YaĞ 3 Orta Boy Domates 5 Adet YeŞİl Bİber Karabİber,kirmizi Bİber ,tuz Soganlari Soyun Ve Ortadan Kesİn.orta Kisimlarinad DİĞer TÜm Malzemelerden OluŞan KariŞimdan Cevİz BÜyÜklÜĞÜnde Koyun . Malzeme İyİ YoĞrulmuŞ Olmalidir. BÖylece Ortalarina KariŞimdan Koyarak Tepsİye Dİzİn....
  3. küre

küre

Okunan Rüya Tabiri : Küre Yuvarlak cisimler kaypak insanlara, tedbirsiz işlere delalet eder.Ender bulunan ve ele geçmeyen şeydir.
  4. yogurtlu sogan

yogurtlu sogan

malzemeler : 1bag taze sogan dereotu yogurt tuz z.yagi pul biber Tarifin Hazırlanışı taze soganlar guzelce yikanip dogranir uzerine yogurt eklenir kivami arzunuza gore ayarlayin yogurdu bolda koyabilirsiniz tuz dereotu eklenip tabaga alinir uzerine sizma z.yagi ve pul biberle suslenir dilerseniz suzme yogurtta kullanabilirsiniz..Afiyet olsun
  5. BEL AGRISI.........sogan kürü

BEL AGRISI.........sogan kürü

slm kızlar 10 gündür soğan kürü içiyorum ve dört beş gündür karnımda, kasıklarımda ve belimde sancılar oluyr.Sizce neden olabilir adetime 16 gün var daha ondan olamaz.gecen ay folikül kisti cıkmıstı bende doktor DogumKontrolHapı verdi ama bebek istiyorum diye içmedim..ve esim dün sehır dışına cıktı yanı bu ay da bebiş olmayacak :(

Sayfayı Paylaş