gebe
  1. gulsahgulsah

gulsahgulsah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

soğan suyu kullananlar vede amacına ulaşanlar...

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında gulsahgulsah tarafından paylaşıldı.

yardım edin lütfen pko luyum ve soğan suyuna başladım 10. günüm bugün 5 gün daha kullancam inşallah bebeğime kavuşurum hayırlısıyla ve rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah tecrübeli olan varsa yazsın lütfen ..

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bende denedim iltihab söksün diye adetten sonra tekrar kullanıcam

soğan suyu kullananlar vede amacına ulaşanlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. soğan suyu kürü ve faydaları

soğan suyu kürü ve faydaları

kaynatılmış soğan suyunun faydaları soğan suyu kürü, soğan suyu kürü nasıl yapılır, soğan suyu kürü nasıl uygulanır, soğan kürünün faydaları, soğan kürünün yapılışı, soğan kürünün yararları, soğan kürünün hazırlanışı, soğan kürünün kullanımı, soğan kürü nasıl kullanılır, ne zaman uygulanmalı, kimler kullanamaz Vajinal akıntı için soğan suyu kürü aynı zamanda erken menopoz, çikolata...
  3. Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Doktor İbrahim Saraçoğlu'nun proğramlarında çok sıkça bahsettiği SOĞAN KÜRÜ uygulamasını artık bilmeyen yok diye düşünüyorum. Bu uygulamayı kullanan ve sonuç almış sonuçlarını bizlerle paylaşacak tüm Meleklere ve hamiş annelere, anne adaylarına artık düşüncelerini ve görüşlerini yazabilecekleri bir başlık oluşturduk. Bu başlık altından düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı, soğan kürünü nasıl...
  4. soğan kabuğu saç boyası kullananlar

soğan kabuğu saç boyası kullananlar

selam melekler saçlarım için soğan kabuğu rengini düşünüyorum aranızda bu rengi kullanan varsa bana hangi markayı önerirsiniz
  5. Adetliyken soğan suyu içilirmi?

Adetliyken soğan suyu içilirmi?

Bayanlar dünyanın en özel varlıkları. Özel bir sisteme sahipler ve bu sistem nedeniyle bir erkekten çok daha fazla hastalığa yakalanabilmekteler. Bütün bunları yaşayan bir bayan için sürekli ila kullanması mantıklı bir hareket olmayacaktır. Bu nedenle belirli zamanlarda bayanlar kendilerini tedavi edecek doğal yöntemlerden yararlanmalıdırlar. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM KONULAR AŞAĞIDAKİ LİNKTE...

Sayfayı Paylaş