soğan suyu kürü ve faydaları

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

1. kaynatılmış soğan suyunun faydaları
    soğan suyu kürü, soğan suyu kürü nasıl yapılır, soğan suyu kürü nasıl uygulanır, soğan kürünün faydaları, soğan kürünün yapılışı, soğan kürünün yararları, soğan kürünün hazırlanışı, soğan kürünün kullanımı, soğan kürü nasıl kullanılır, ne zaman uygulanmalı, kimler kullanamaz

Vajinal akıntı için soğan suyu kürü aynı zamanda erken menopoz, çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür. Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır

soğan Kürünün uygulanışı

soğan suyu hangi hastalıklarda kullanılır, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kadınlardaki vaginal akıntıya karşı uygulanacak soğan suyu kürünü anlattı

Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü
    1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün, önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak suyunu için. Kürü 15 gün uygulayıp sonlandırın.

Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

hamile kalmak için bu soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra kuru incir kürünü uygulamalısınız.(her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

Uyarı : Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.
    Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. – 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Soğan kürü kıl dönmesi

Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki kıl dönmesi sorunu yaşayanlar için soğan kürünü tavsiye etti.
    Kıl dönmesi sorunları için 1 adet orta boy soğanı fırında veya tavada ısıtın. Vücudunuzun dayanabileceği sıcaklığa gelene kadar ısıtın. Soğanı kıl dönmesi olan bölgenize koyarak 20-25 dakika bekletin.

Bu uygulamayı 3-4 defa tekrar edin. Soğan kürünün ardından kıl dönmesi olan bölgeyi gülsuyu ile silerek temizleyin.
    7 kişi bunu beğendi.
  2. Paylaşım için tşk. canım soğan suyu her derde deva
    1 kişi bunu beğendi.
  3. evet canım gerçekten öle hem suyu hem kendisi bire bir süper ilaç yani.
    1 kişi bunu beğendi.
  4. arkadaşlar kullananınız var mı
    1 kişi bunu beğendi.
  5. paylasim icin tsk canim ben bilmiyordum,,sayende ögrendim ,kocaman öpüyorummm,,mucuxxsss
    1 kişi bunu beğendi.
  6. ben kullanmadım ama kullanmayı düşünüyorummm kist var çünkü. ama sitede kullanan arkadaşlar vardır muhakkak.
  7. Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr soğan suyu kürünü bu hafta başlıyorummm başka deneyen varmı acabaaaaa?
  8. bende başlıcam da iyice ayrıntılı yazarsan sevinirim asim tam tarif atki yanlışlık olmasın
  9. heee tamam anlaım kısss asıl okunacak yeri okumamışım hahaha ilahi benn
    1 kişi bunu beğendi.

10. hahaha ilahi sennn hahaha dene dene bende notuma aldım adetimden sonra hemen başlıycam sonrasında da doktora gidicem bakalım inşallahh sende de bende de işe yarar balım :hıms:
    1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. soğan suyunun faydaları

,
  2. soğan kürünün faydaları

,
  3. soğan kürü faydaları

,
  4. soğan suyu faydaları,
  5. soğan suyu kürü,
  6. soğan suyu,