gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Soğan Yememiz İçin 5 Önemli Sebep!

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

soğanın faydaları, soğanın yararları, soğan ve faydaları
    Sevgili melekler, soğanın sağlığımıza faydası olduğunu herpimiz biliyoruz ancak kokusu sebebiyle ne yazıkki yemekten kaçınanlar halen mevcut. Kalp sağlığına birebir, yemeklerin vazgeçilmezi, A, B ve C vitaminleri ile potasyum, magnezyum, kalsiyum, sodyum, iyot, fosfor ve kükürt mineralleri bakımından oldukça zengin olan soğanın faydalarını sizlere hatırlatmak istiyoruz...

kuru-soğan.jpg

Soğan Yememiz İçin 5 Önemli Sebep! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek için önemli 5 besin!!

Erkek için önemli 5 besin!!

Erkek İçin Önemli 5 Besin Maddesi Domates: Domates, domates sosu, salçası ya da yiyeceklerin içine katılmış halde domates yenilmesinin, prostat kanserine karşı koruyucu etkisi bulunmaktadır. Harvard üniversitesinde, 47 000 sağlık personelinin yemek yeme alışkanlıkları üzerinde bir çalışma yapan araştırıcılar böyle söylüyorlar. Haftada 2-4 kez domates salçası/sosu yenilmesinin, prostat...
  2. Tırnak Yemeyi Engelleyen 5 ÖNeri

Tırnak Yemeyi Engelleyen 5 ÖNeri

tırnak yeme oyunları Küçükken bende yerdim tırnaklarımı ama zamanla kendi kendine bıraktım bu alışkanlığımı...Eğer siz yada çocuklarınızda tırnak yeme alışkanlığı varsa bu önerilerle bu alışkanlığınızdan vazgeçebilirsiniz :tik: Ergenlik dönemindeki çocukların yaklaşık yarısı tırnaklarını yediklerini belirten uzmanlar, bunların dörtte üçünün bu alışkanlıklarını 35 yaşına kadar...
  3. Gebelikte Yememiz Gereken 5 önemli Besin!!

Gebelikte Yememiz Gereken 5 önemli Besin!!

1. ISPANAK Ispanak sağlıklı bir kan düzeyine sahip olmanıza, enfeksiyonlarla mücadele etmenize yardımcı olan ve bebeğinizin gelişmekte olan omurgasını korumaya yarayan folik asit, demir ve c vitamini gibi besin maddelerini içerir. Folik asit Bir çok araştırma gebe kalmadan önce ve erken gebelik aylarında günde 400 mikrogram (0.4 miligram) folik asit almanın, bebeklerde ciddi beyin ve...
  4. gebeler için soğan suyu zararlımı düşüğe sebep olurmu

gebeler için soğan suyu zararlımı düşüğe sebep olurmu

Ben birşey duydum gebeler soğan suyu içtiği takdirde düşüğe sebep olabilirmiş. Bu doğru mu ? Bebek olsun diye soğan suyu içenler farketmeden gebe kalırlarsa o çocuğa zarar verirmi acaba soğan suyu ?
  5. Saksafon Çalanlar İçin 5 Önemli Tavsiye

Saksafon Çalanlar İçin 5 Önemli Tavsiye

Saksafon Çalanlara 5 Önemli Tavsiye Saksafon Kursu İzmir eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu içeriğimizde saksafon çalanların mutlaka uygulaması gereken 5 önemli tavsiyeye verdik. Yazımızda belirttiğimiz maddelerin uygulanması durumunda daha doğru ve verimli bir çalım stili elde edebilirsiniz. İşte saksafon çalanların uygulaması gereken 5 önemli madde; * Gerekli Diyafram Çalışmalarını ve...

Sayfayı Paylaş