gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Soğuk Odalar şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Soğuk Odalar şarkı sözü - Selam millet sizden Soğuk Odalar şarkısının sözlerini yazmanızı istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Soğuk Odalar şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı sözleri

Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı sözleri

Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı sözleri Merhaba arkadaşlar kolpa sevenlerden Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı sözlerini istiyorum şimdiden tşkler.
  2. Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı şarkısının sözleri

Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı şarkısının sözleri

Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı şarkı sözü Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı şarkısının sözleri Hiç dinlenizi mi bilmiyorum ama dinlemenizi tavsiye ediyorum. çünkü cidden de hoş bir şarkı, usatalıklı bir yorum... Ve bunun için de sizlere Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı adlı şarkısının sözlerini sunuyorum Melek'ler. Ne zaman unutulduk Ne zaman geçmiş zaman Ne zaman hatırladın Adımı ben sormadan Unutulur...
  3. Emre Aydın Soğuk Odalar şarkısı sözü

Emre Aydın Soğuk Odalar şarkısı sözü

Emre Aydın Soğuk Odalar şarkısı sözü Emre Aydın Soğuk Odalar sözleri Merhaba Sevgili melek'ler ve Emre Aydın hayranı olan tüm misafirler, bu yazımızda Emre Aydın'ın Soğuk odalar adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Durdu zaman bir şey diyemedim Gitmek istedin ve gittin Aynı gökyüzünde,ayrıydı güneşin Söyle bari iyi misin Burası soğuk soğuk odalar Yoksun neye yarar Örtünsem...
  4. Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü Selam kızlar sizden bir ricam var Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözlerini yazarmısınız
  5. Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar Şarkısının Sözleri

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar Şarkısının Sözleri

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü Emre Aydın Gülden Mutlu düeti Soğuk odalar sözleri Emre Aydın & Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkısı sözü Bu yazımızda sevilen sanatçı Emre Aydın'ın Gülden Mutlu ile yaptığı düet Soğuk Odalar adlı parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Durdu zaman bir şey diyemedim Gitmek istedin ve gittin Aynı...

Sayfayı Paylaş