gebe
  1. leo

leo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sohbet nerdee

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında leo tarafından paylaşıldı.

ayol sohbet bölümü kalktımı.ben göremiyorum.körmü oldum yoksaaa... :party:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: sohbet nerdee
    yok leo korkma kör olmadın sohpet ekranımız değişti düşmeler fazla olduğu için herşey sizin için yani

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: sohbet nerdee

sohbet ekranı dışardan misafirlere ve üye girişi yapmayanlara kapatılmıştır...

4. bengü

bengü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana misafir arkadaş yokmuuuuuuuuuu

5. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    ne misafiri bengüüü chatte muhabbet edebilirsin canım :) burada sana misafir olmaz yanii =))))

sohbet nerdee konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dalgalarin Sohbetİ

Dalgalarin Sohbetİ

Bir zamanlar mutsuz küçük bir dalga vardı. “Öyle kederliyim ki” diye sızlandı küçük dalga. “Diğer dalgalar büyük ve güçlüler, bense o kadar küçük ve zayıfım ki. Hayat neden böyle adaletsiz davranıyor?” Yanından geçmekte olan başka bir dalga bu sözleri duydu ve onunla konuşmaya karar verdi. “Böyle düşünüyorsun, çünkü kendi ‘yaratılışının aslı’nı yeterince görmemişsin. Sen kendinin sırf...
  2. sohbet

sohbet

bu ana ekrandaki sohbet bi var bi yok neden olaki :confused:
  3. Sohbet

Sohbet

Eş, dost ve akraba ile sohbet etmek sevgiye, hoş geçime ve dayanışmaya; Hastanın ailesiyle sohbet etmesi şerre, aile fertleri dışından biriyle sohbet etmesi iyi olmasına, yabancı biriyle sohbet etmesi ona zarar verecek bir hususa delalet eder. ( Ayrıca BBakınız; Konuşmak.)Rüyada sohbet etmek, havanın günlerce yağmurlu geçeceği anlamına gelir.
  4. Eylem'ce sohbet

Eylem'ce sohbet

DÜNYAYA TÜRKÇE ŞARKI SÖYLETECEĞİM' İNGİLTERE’DE DOĞUP BÜYÜYEN, MÜZİK ÇALIŞMALARINA DA ORADA BAŞLAYAN EYLEM, 'AMAN' ADLI İLK ALBÜMÜNDEN DOKUZ AY SONRA, İKİNCİ ALBÜMÜ '1 SONRAKİ (NEXT)'İ DE MÜZİKSEVERLERİN BEĞENİSİNE SUNDU. Albümünde 'Yüksek Yüksek Tepelere' türküsünü de yorumlayan Eylem'in hedefi, dünyaya Türkçe şarkılar söyletmek: 'Enrique Iglesias’ı izlemeye gidenler, onun İspanyolca...
  5. handanca nerdeee

handanca nerdeee

merhaba hanımlar... ben handancayı çok merak ettim 2 haftadır yok.. onunla irtibatta olan varmı .. umarım iyidir..

Sayfayı Paylaş