gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Sohbet

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Eş, dost ve akraba ile sohbet etmek sevgiye, hoş geçime ve dayanışmaya; Hastanın ailesiyle sohbet etmesi şerre, aile fertleri dışından biriyle sohbet etmesi iyi olmasına, yabancı biriyle sohbet etmesi ona zarar verecek bir hususa delalet eder. ( Ayrıca BBakınız; Konuşmak.)Rüyada sohbet etmek, havanın günlerce yağmurlu geçeceği anlamına gelir.

Sohbet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dalgalarin Sohbetİ

Dalgalarin Sohbetİ

Bir zamanlar mutsuz küçük bir dalga vardı. “Öyle kederliyim ki” diye sızlandı küçük dalga. “Diğer dalgalar büyük ve güçlüler, bense o kadar küçük ve zayıfım ki. Hayat neden böyle adaletsiz davranıyor?” Yanından geçmekte olan başka bir dalga bu sözleri duydu ve onunla konuşmaya karar verdi. “Böyle düşünüyorsun, çünkü kendi ‘yaratılışının aslı’nı yeterince görmemişsin. Sen kendinin sırf...
  2. sohbet

sohbet

bu ana ekrandaki sohbet bi var bi yok neden olaki :confused:
  3. Sohbet etmek

Sohbet etmek

Rüyada ahlakli bir kisiyle oturup sohbet ettigini görmek, hayir ve menfaat ve dininde kuvvete; kötü taninmis bir kisiyle konusmak, zarar ve dininde fesada delalet eder. Cabir'ül Magribi'ye göre, bir devlet adami ile sohbet ettigini görmek, onlardan hayir ve menfaat bulacagina isarettir. Bir dinsizle konustugunu görenin tövbe etmesi gerekir, ihtiyar bir kadin ile sohbet etmek, hastaliga...
  4. Eylem'ce sohbet

Eylem'ce sohbet

DÜNYAYA TÜRKÇE ŞARKI SÖYLETECEĞİM' İNGİLTERE’DE DOĞUP BÜYÜYEN, MÜZİK ÇALIŞMALARINA DA ORADA BAŞLAYAN EYLEM, 'AMAN' ADLI İLK ALBÜMÜNDEN DOKUZ AY SONRA, İKİNCİ ALBÜMÜ '1 SONRAKİ (NEXT)'İ DE MÜZİKSEVERLERİN BEĞENİSİNE SUNDU. Albümünde 'Yüksek Yüksek Tepelere' türküsünü de yorumlayan Eylem'in hedefi, dünyaya Türkçe şarkılar söyletmek: 'Enrique Iglesias’ı izlemeye gidenler, onun İspanyolca...
  5. Ramazan sohbeti

Ramazan sohbeti

selam millet ...erken açtım konuyu biliyorum ama ramazan öncesini de konuşmak istedim ... Ramazan boyunca bu topicten sohbet edelim istedim .. Mesela ne yemek yapacağız ,kime misafir olup ,kimi misafir edeceğiz v.s. herşeyi buradan paylaşalım istedim .. Ayrıca her gün bir konumuz olsun ve o konuyu konuşalım ,ramazanın feyzini alalım ,birbirimizi bilgilendirip ,tartışalım paylaşalım istedim .....

Sayfayı Paylaş