Sohbeti tatlı müziği farkli RADYO

^*^eLa^*^

Yeni Üye
Üye
Sohbeti tatlı müziği farkli RADYO
hi11ot9.gif

---TIKLA--- eLaNuR-YuDuMFm
Seviyeli güzel dostluklarin kurulduğu dj ile ayni ortamda müzik dinlemek sohbet etmek istiyorsan tikla :23::d045:
Seviyeli güzel dostluklarin kurulduğu dj ile ayni ortamda müzik dinlemek sohbet etmek istiyorsan tikla SİZLERİDE ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ

Son düzenleme:
Cevap: Sohbeti tatlı müziği farkli RADYO

merhaba ela. radyo linkinizi tikladim we dinliyorum sizi suan. güzel bi ortam arkadaslik war sizin ordada. bu arada tskr ederim.

canım ondan da haberim var sabah M.C ile bu konuyu konuştuk zaten tamara nında banı kaldırıldı orası burası gibi bi paylaşım forumu değil
orda sadece sarki dinleyip güzel sohbetler edebiliyosun yani yen konular açılabilen bi yer değil bi bakın derim beyenmezseniz gelmeyin zorlamıyorum hem baktığınızda buraya benzemediğini birbirinin çok farklı şeyler olduğunu anlayacaksınız

Slm arkadaslar ,bizim radyomuz melekler mekaniyla tamamen ayri kulvarda yani rekabet yada bu guzide formu bölme gibi bir sözkonusu asla yok ,yok cunku bizimki bir forum yada paylasim sitesi degil bizim tek yaptigimiz müzik ,zaten uzun suredir mm de aktif üyeyim ,seviye ve güzel müzik dinlemek isteyen herkesi bekleriz

Sevgiler___

basta radyoda emegi gecen herkese sonsuz tesk ederim
inanilmaz guzel dosluk ve arkadasliginiz var gercekten bagimliniz oldum bugün sadece bakmak icin girdim ama bir daha cikamadim bundan sonrada cikmayi dusunmuyorum muzikler, insanliginiz ,sohbetiniz,sicakliginiz hepsi muhtesemdi:)

bundan sonra beni sık sık hatta surekli gorecekseniz

elinize, yüreginize saglik :)

Geri