gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Şok Karar! Harbi Geyik Harbi Komik!

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Geçtiğimiz gün oynanan fenerbahçe-beşiktaş basketbol karşılaşmasında hakemden şok karar.İşte resimde gördüğünüz pozisyonda fenerbahçeli oyuncuya kırmızı kart,beşiktaşa ise penaltı verdi.maç sonunda hakemin açıklamalarına göre''ben aslında futbol hakemiyim.Arkadaş reahatsızlanınca onun yerine geldim.''dedi.[​IMG] [​IMG] __________________

Şok Karar! Harbi Geyik Harbi Komik! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alın size harbi geyik (gülmekten ölenlere sigorta kabulümüz deildir)

alın size harbi geyik (gülmekten ölenlere sigorta kabulümüz deildir)

alın size geyik satanistte inen ilk vahiy Okuu!!! şeytanın adıyla oku!!! - ben okuma bilmem... kedi kessem olur mu? - olur o da olur... **** -okumaa!!! okulu bırakkkk... -ehehehe sevdim lan seni, iyi anlaşacaz. -saygılı ol lan kefere, vahiy veriyoz di mi? -peki abi. **** - domal - ne? ne diyon lan? - isin raconu bu yavrum, seytana vermeyen satanist olamaz - z..tir lan, budist...
  2. harbi sözler...!

harbi sözler...!

harbi sözler 2011 harbi sozler 2011 ♥ ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...! ♥ $ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..! ♥ Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN! ♥ îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ? ♥ µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz...
  3. Hasan Yılmaz - Seviyorum Harbiden

Hasan Yılmaz - Seviyorum Harbiden

aklımın ayrı yok, bir gidip bir geliyor çabuk ver kararını adam elden gidiyor çabuk ver kararını hasan elden gidiyor seviyorum harbiden, dokundurma inceden daha çok var sabaha, geliversen erkenden seviyorum harbiden, dokundurma inceden daha çok var sabaha, geliversen erkenden çektiğim acıları faiziyle ödedim, senin gibi inatçı ben ömrümde görmedim senin gibi inatçı ben ömrümde görmedim...
  4. harbi sözler

harbi sözler

harbi sözler 25 tane harbi söz 25 söz laf dalaşı sözleri sözler facebook zar atmam şansa inanmam orTada bi şans warsa onuda ben yaratırım. Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz . SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider.. mútluluklâr dílêrím yêní âskındâ sên...
  5. Harbi kız kimdir??

Harbi kız kimdir??

Melekler aranızda kral fm dinleyenler varsa duymuştur harbi kız adını bende onun hayatıyla ilgili bazı bilgileri kim kimdir bölümünde sizinle paylaşmak istedim. Ticaret meslek lisesi mezunu, ailenin tek çocuğu ve sadece olduğu gibi görünmeyi seven biriyim. Ailemle gezmek, bilmediğim yerleri görmek benim için hayattaki en önemli şey... . İstanbul Gaziosmanpaşa doğumluyum. Ticaret meslek...

Sayfayı Paylaş