Şok olacaksınız!!!işte karneler!!!

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Şok olacaksınız!!!işte karneler!!!

ŞOKK OLACAKSINIZ....İşte sitemizin nadide yöneticilerinin karneleri.Ben daha fazla konuşmak istemiyorum işte acı gerçekler:ang:

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

sadmin-1588.jpg

mavi-6098.jpg

nemesis-5004.jpg

ruyam-6553.jpg

pasika-2330.jpg

citos-6806.jpg

carizma-2200.jpg

asgimsin-6498.jpg

kaprisli-3248.jpg

firtina-7685.jpg

elmali-kurabiye-1166.jpg

handanca-1626.jpg

hayal-8866.jpg

kartanesi-5845.jpg

lamazi-2967.jpg

la-reina-9821.jpg

ve son olarak da

bendeniz

mechul-8412.jpg

Cevap: Şok olacaksınız!!!işte karneler!!!

Bu güzel paylaşım için teşekürler:) Kendi köşeme ancak vakit bulabiliyorum haklısın notlarında..:)
Teşekürler canım. sağol.

*Kendine torpil geçtin haa seni gidi seni seni:DBanane yaa ben bu notları hak etmedim bi kerem:seker:
*Neyse yine de pekiyiyle geçmişim bu da bişeydir saol canım limonum süpersin...:D

Notlarımın daha iyi olması gerekiyordu :seker: Ama neyse karnesinde sadece 200 olan benim :D:D Hem pekgüzellede geçmişim:D:D Ellerine sağlık canım + rep

ben yeterince konu açıyorum bi kerem:seker::seker: bu ara cidden yoğunum yaz geldi bizim işler hareketli sadece yaklaşık bir haftadır felan konu açımına yönelemedim ama yoğunluğum geçti canım daha çok konu açımına yönelcem:D:D:D ayrıca kapris yapmazsam ismimin anlamı nerde kalcak :D bu arada not konusunda kendine torpil yapmışsın gözümden kaçtı sanma :ruyam::zuha: ayrıca karne fikrine geçecek olursak çok güzel düşünmüşsün eyi eyi beğendim ama yılsonu ödevi vermemişsin:D:D:D

eline sağlık canım güzel olmuş :D:)

Pekiyi almışım :D:D oleyy oleyy :p emeğine sağlık ya süper bişey yapmışsınn süpersin yaw :)

:hıms: tühhhh o kadar zayıf durumdayımm demekki karne bilem alamamışım iyim
iiiiiii :D:D heyyyyy :hey: sınıftamı kaldımmm şimdiiiii nayır nolamazzz :ahhhhh:b:shootout: çok çalışmam lazımm çokkk :almi: iyikide karne yokk yoksa sadminim :m.c: bu karnenin hali ne böyle diye söyelenirdiii :rtfm: çalış mislinay çalış derdii :dosya: :D:D :gossip: laf aramızda notlarımız adminlerimizdee:D

emeğine sağlık meçhul canım baya bir uğraşmışın zevkli bir konuda olmuş :laugh:

Sağol canım ya sizin gülümsetebildiysem ne mutlu bana:):):)maksat haber olsun gerçek değil asla gerçek düşüncelerle hareket etmedim etseydim hepimiz sınıfta kalırdık:puha:şaka bir yana yorumlaırnızı çok beğendim.Teşekkür ediyorum.Mislicim ya ben seni nasıl unutmuşum cidden:S:Svalla kusura bakma en kısa zamanda seninde karnen olacak meraklanma:ehi:

Geri