gebe
  1. sahra85

sahra85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

şok oldum...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sahra85 tarafından paylaşıldı.

yanlış hatırlamıyorsam bundan 2-3 hafta önceydi... Handanca bana tarot falıma bakmıştı. sevgilimle benim için... bana demişti ki sen elini bırakıversen o gidecek, güvenilir birisine benzemiyor, ilerisi görünmüyor, sorunları çokkk...
    bunları Handanca dan duyduğumda çok üzülmüştüm yalan yok...

ama faldan sonra hayatımda bir şey değişmeden devam etti, yani aslında ben öyle sanıyordum. sevgilimle her şey yolundaydı, gayet iyiydik, sohbetlerimiz o kadar neşeliydi ki... hep beni güldürmek için elinden gelen tüm sempatikliğiyle davranıyordu. yine dün de böyle devam etti, hatta geleceğe yönelik varsayımlarda bile bulunduk ve sevgi sözleriyle günü kapattık.

ancak nerden bilebilirdim ki başıma gelecekleri...

dün gece saat 12.20 falandı. internete çağırdı beni her zamanki gibi ve ben tüm heyecan ve sevgimle bilgisayarın başına geçtim. bana "sahra, seninle ciddi bir şey konuşacağım" dedi. bu cümleyi dediği an içimden bir şey koptu sanki... "dinliyorum" diyebildim binbir zorlukla...

ve başladı bana daha anlatmaya:"benim büyük sorunlarım var, ailevi... bu sorunlarımı halletmeden seninle devam edemiyeceğim. bu sorunlarım varken seninle ilgilenemiyorum, ve bu yüzden bitirmeye karar verdim..."

bu sözleri duyduğumda hissettiklerimi sizlere anlatmaya inanın gücüm yetmezz... elim ayağım boşaldı, öylece oturup kaldım, kalkamadım yerimden... ne diyeceğimi şaşırdım, yazdıklarına gözlerime inanamadım. daha dün neler konuşmuştuk, şimdi bana neler söylüyordu. gözlerim doldu, ona "sen neler söylüyorsun? dün neydi bugün ne! ben sana bu kadar alışmışken şimdi bu da neyin nesi!" demek geldi içimden. ona sadece "bu kararı ne zaman aldın?" diyebildim, o da "bugün" dedi. artık söyleyecek bir şey yoktu. ona son olarak "tamam, zaten ters giden bir şeyler vardı" diyebildim...

bir günde ailevi sorunlarından ötürü böyle bir karar alıyor ve dün ne konuştuğunu sanki hiç hatırlamıyormuşçasına bugün bana ayrılmayı teklif ediyor... bu birden çıkan ailevi sorunlar dediği de ne! bizi ayıracak kadar nasıl büyük bir sorun olabilir ki? düşünüyorum bulamıyorum, çıldıracağım...

yıkıldım, handanca nın dediği çıkmıştı... ne olacak şimdi? ben şu an berbat durumdayım... sabaha kadar gözüme uyku girmedi, ona hesap sormak istedim, tutarsızlıklarını anlatmak konuşmak istedim, olmaz demek istedim ama yapamadım... ben ona alışmıştım bir kere... şimdi ise bu ayrılığın bir rüya olmasını diliyorum olmayacağını bile bile...

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Canım inan çok üzüldüm. Elbette haklı çıkmak istemezdim. Sonuçta fal bu.

Hep şunu söylüyorum Bu tür şeyler yaptırmak istediğiniz zaman pozitif zamanları tercih edin. Ve açılım bittikten sonrada aklınızda falla takılı kalmayın. Psikolojik olarak bu duruma kendinizi hazırladığınız zaman sanki o şartlarda oluşuveriyor.

Sakın arama. Sen onu bi cezalandır bakalım. Dediğin gibi aklına ne düştüde birden bu kararı aldı.
    Zaten sana zararı olacaksa dönmesin hiç. Ama seviyorsa dayanamayıp illaki dönüş yapacaktır.

Sevgi kolaymı oluşuyor. Canım sakın kendini üzme. Hislerim kuvvetlidir. Ne mail at, nede mesaj çek.
    bırak bi düşüncelerini netleştirip ne yaptığına baksın. Ve bu tutumun ona ders olsunki bir daha denemesin. Seni istemeyeni sen hiç isteme canım.

Kazanan sen olacaksın. Dualarım seninle canım benim.

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım vardır bunda da bi hayır gerci suan bunu düşünecek durumda degilsin ama hep aklının bi kenarında dursun herseyde bi hayır vardır belkide senı haketmiyordu :kiamam: canım benim kendini fazla üzmee gerci demesi kolay diyeeceksın amaa

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Sahracım gerçekten çok üzüldüm öncelikle bunu belirtmek isterim :18:
    Ama herşeyde vardır bi hayır. Bak bir de şöyle düşün. Ailevi sorun diyor sana ama senin bunlardan haberin yok. Sana söylemiyor,doğru olan söylemesi ama.. Ciddi şeyler düşünen insan bence anlatır. Ailevi sorunum var diyip de kaçmaz bence :( Tabi bu bir de yapı meselesidir ama ne bilim bana göre o ilişkiyi bitirmek istedi bahane uydurdu gibi geliyor. Normalde önyargılı biri değilim ama içime böyle geldi yazıyı okuyunca nedense.

Sen onu çok seviyorsun belki bi süre çok düşünüceksin onu.. ama kaybettiğin belki de kurtulduğundur bunu sakın unutma..

5. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy handanca abla sen neymişsin yha. bnde bu tür şeylere inanırımm. ama hiç tarot acılımı baktırmadım

6. sahra85

sahra85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Handanca çok teşekkür ederim, zaten ben aramak istesem de gururum dimdiktir aramam, tavsiyelerin düşüncelerim, çok sağol...

çok sağol elmalıkurabiye, evet çok üzgünüm şu an ama doğru söylüyorsun, her şeyde hayır vardır...

sağol aşkımsın, bana da öyle geliyor bahane gibi bir şey, hayır zoruma giden ne biliyor musun ayrılık konuşmasından 1 gün önce bile her şeyin iyi olması, onu da geçtim, 2 kez ben ona ayrılma fikrini önerdim hatta bunlardan birinde ben her şeyi bitirme durumuna gelmiştim ama o, her şeyi eski haline çevirmek için canı çıkmıştı. şimdi de bana neler söylüyor...

çenem yine düşecek, neyse, gerçekten hepinize çok teşekkür ederim, laf aramızda moral oldunuz bana :)

7. ulquss

ulquss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya üzülme bosver demekki seni haketmiomuss ):

8. sahra85

sahra85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sağol ulquss, zaten çevremdeki dostlarım, herkes daha en başta bunu söylemişti, bu kim, sen kim, yanına yakışmıyor falan diye... ama gönül işte...

9. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım buna çok üzüldüm.geçmiş olsun mu demeliyim bilmiyorum ama belki hayırlısı budur.biliyorsun her şerde bir hayır vardır.bunun neresinde hayır olduğunu da sonradan görüp şükredeceksin bence.üzülme.sen daha iyilerini hakkedersin..

10. sahra85

sahra85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    pearlheart çok sağol, üzüntümü paylaşman beni gerçekten teselli etti...

11. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer şimdiye kadar yaşadğım tecrubelere dayanarak söyylüyorum %90 geri dönücek ama bunu zaman gösterir... bi bakmışsın ki sen tam onu unutttuuğun anda çıkıvermiş ki zaten de olacağı bu ...
    tavsiyem de şöyle ayrılmak mı istedi fazla uzatmadan onayla peki de. biliyorum zor ama zaten aksinide söylesen bu değişmiycek, o yokmuş gibi hayatına dewam et sakın nicklerde fln gönderme yapmaya kalkma . bu yaptıkalrını değerlendirince zaten çılgına döner kafayı sana takar . neden seninde birden değiştiğine oda kafa yorar anladın mı way be der dünden razıymış ve bunu hazmedemezz .. aynı senin gibii canım... değmiyor birşeye zaten geri dönücek o allahın emri ... kabul etmek istersin belki ama bence hiç etme ...:loco:

12. sahra85

sahra85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim fındıksi, bakalım dediğin gibi mi olacak, ben pek sanmıyorum; ama eğer öyle olursa ilk sana söyleyeceğim, bunu ilk seninle paylaşacağım :) ve şu andan itibaren de dediklerini de kesinlikle dikkate alacağım...

13. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Anlıyorum canım. İşte insana en çok o koyar. Birgün öncesinden herşey iyi güzel ama ertesi gün bitiyor.. Bu ne demektir,o kişi önceden kafasında toparlamıştır ayrılmayı en az 1 hafta falan.
    Bence Fındıksı'nın dediği gibi yap canım. Senin için en iyi bu olur. Tecrübeleri ona bunu söylüyor dinlemelisin bence..

14. sahra85

sahra85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    asqimsin, benim üzüldüğüm nokta bitmesi de değil biliyor musun? tamam, madem 1 hafta öncesinden böyle bir şey düşündü de neden bana bunu belli etmedi, neden hiçbir sorun yokmuş gibi güle oynaya devam etti, o 1 haftalık sürede benden uzak durup benimle konuşmasaydı, görüşmeseydi, soğuk davransaydı da şimdi de bitirelim deseydi, inan bu ayrılık hakkında buraya konuşmazdım bile...

bana koyan da bu... neden, neden bana bir anda damdan düşer gibi söyledi, neden bu kararı aldığı ya da düşündüğü andan itibaren bana belli etmedi...

zaten şu anda bir şey yapacak, söyleyecek hiç mecalim yok, şokunu daha atlatamadım ki... zaten ben içimdeki öfkeyi, söylemek istediklerimi ona asla söylemem, gururum hükmeder bana...

şu anda fındıksi nin de dediği gibi beklemekteyim ve hayatıma kaldığım yerden devam etmekteyim, sanki hiçbir şey olmamış gibi... kısaca yalancıktan gülerek oyun oynamaktayım...

15. kaderci

kaderci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üzülme

biliyorum üzülme demek kolay ama her acı bir tecrübe bize böylelikle insanları tanıyoruz ve yeni ilişkide daha temkinli davranmaya çalışıyruz ne kadar becerebilirsek ..
    zararın neresinden dönersen kardır belki ilerde daha çok üzülecektin böyle düşün canım..ve kendini üzme inan değmiyor

şok oldum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şok

Şok

Degişik nedenlerle kalbin pompalama etkinli inin zayıflaması, ya da, damarlarda pompalanacak yeterli kan olmaması halinde, ciltte, bilinçte ve kaslarda ortaya çıkan ilerleyici nitelikte belirtilerin tümüne şok denir. Müdahale edilmezse, belirtiler ilerler, kişi ölebilir. Aşırı kanamalar, ishal, yanıklar, kusma, kalp krizi, aşırı korku ve heyecan, allerjik olaylar, aşırı a rılı olaylar şok...
  2. şok  şok şok sandığa gidiyoruz...

şok şok şok sandığa gidiyoruz...

duyduğum haberlere göre fısıltı (gazetesinden) artık denem mod mod vesaire tipi yöneticilik için sandığa gidlecek ve üyelerin oylarıyla belirlenecekmiş. bu dönemde bizlere bol bol rep vaat edilebilirmiş. anlaşılan yönetici aday adaylatı ve aday olanlar iş başına düşecekmiş.:laugh::laugh: (tabiki espürük)
  3. Şok...Şok...Şok...Şok

Şok...Şok...Şok...Şok

Kızlar başlığı görünce eminim ne kadar şaşırtıcı birşey olduğunu anlayabilmişsinizdir.Açıklama yapmak istemiyorum lütfen sadece resimlere bakın:S:S:S * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * size ŞOK olduğunu söylemiştim:piha::piha::piha:
  4. Defne Samyelinin şok görüntüleri (şok Oldum)

Defne Samyelinin şok görüntüleri (şok Oldum)

19 yıl önceye ait. Bu görüntüyü izleyen şoke oluyor. Ünlü haber spikerinin arşivlerden sildirdiği o görüntü ortaya çıktı. Ayyyyy Şok Oldummmmm

Sayfayı Paylaş