şok oldum...

vay demek ki mesajlar atıyor.. Beklediğimden daha çabuk oldu varya. Şuan öyle pişmandır ki sorma. Ama döneceksen de hemen dönme derim ben. Tabi kendi hayatın o kadarına karışamam. Dnme diyemem. :kiss:

canım benim sizin fikirleriniz benim için çok önemli biliyor musun?
artık ne düşüneceğimi bilemediğim için size her şeyi anlattım ve siz ne derseniz benim gözümde hepsi çok değerli şeyler...

evet msj attı ama dönme sinyali gibi gelmedi bana, öyle bir şey hissetmedim, aklınca arkadaş kalacak benimle, az da olsa bu bitişteki vicdanının sesini durduracak bence.

ne yazık ki ben henüz o kadar modern olamadım :D

dönmez biliyorum dönmesin de zaten, onun artık yolu açık olsun değil mi ama ;)...

Son düzenleme:
bir şok dahaa...

ya alt üst olmuş durumdayım, Allah ım belalar bir geldi mi üst üste geliyorr, nasıl kalkacağım bunun altından ya Rabbim...

inanmıyorum ya öğrenince dünyam başıma yıkıldı, ben nasıl ayağa kalkacağım tekrar...
elini kolunu sallaya sallaya daha üstünden hiç zaman geçmeden eski sevgilisine geri dönmüüüüüşşşş... vaayyy beeee... eski sevgilisi nasıl sevgiliymiş ama, bu derece mi yük gelmişim ona, bu kadar mıymış değerim, hiç mi umursanmamışım...

bu kadar olur yaaa, bu kadar pes doğrusu... madem unutamamıştın niye koştun ya o kadar peşimde, daha ayrılığın yükünü üstümden atamamışken bir de bu kötü haberle resmen yıkıldım...,

Allah bilir benimle ilişkisi devam ederken onunla da iletişime geçmiştir, belki de benimle çıkarken ona dönmenin yollarını arıyordu, belki de benim yüzüme gülerken ona ne kadar aşık olduğunu anlatıp kendisine geri döndürmeye çalışıyordu...

eminim ki bunlar da olmuştur, şu an o, hiçbir şey olmamış gibi hayatına mutlu mesut devam ederken ben, onun yıktıklarının arasından ayağa kalkmaya çalışıyorum...

canim kötü bir durum elbette, ama sunuda unutma ltf, biz bayanlar bitmis bir iliskinin ardindan cok daha farkli oluyoruz erkeklere nazaran...

yani bizde tipik, hayattan soguma modu varken. erkekler icin cok basit yeni bir iliskiye girmek, biz buna tabiki anlam veremeyiz, ama herkesin bitmis bir iliskinin ardindan tuttugu yas farkli.

ben ona, onu unutamadigi icin, onu cok sevdigi icin döndügünü sanmiyorum.
ama erkeklerin bu konuda cok acimasiz olduklarinida söyleyebilirm...

Dua et cnm, seni unutmak icin bile olsa, hayatina yeni birini almis.

artik onu silmen icin hersey ortada...

bence daha fazla yasini tutma. sirkil ve kendine gel.. hayat devam edio, herseye ragmen :)

saglicakla kal :kiss:

canım çok üzüldüm ama seni denemek istiyor olamaz mı..belki ona da sen bu kızı bırakırsan oda seni bırakır diyenler olmuştur oda denemek istemiştir seni...çünkü çünkü bi anda karar veremez böyle bir ayrılığa... erkeklerin böyle saçma denemeleri vardır...

zannetmiyorum canım, şayet böyle bir deneme olsaydı soluğu hemen eski sevgilisinde almazdı...

bir de şimdi şimdi düşünüyorum da eski sevgilisine bu kadar çabuk dönebildiğine göre benimle ilişkisi devam ederken onunla da bir araya gelme çabası gütmüş olabilir, bu da demek oluyor ki bir de aldatıldım...

şanssız olduğumu biliyordum da bu kadarını ben bile tahmin etmemiştim...

seni gerçekten haketseydi şuan başkasının yanında olmazdı.... tatlım kendini çok üzme söylemesi çok kolay diyeceksin ama hayat senden çok güzel şeyler bekliyor... inşallah en kısa zamanda kendini toparlarsın...

sağol canım, bağlanmadığımı sanıyordum ama bağlanmışım, onu unutmak benim için çok zor olacak fakat unutmam gerek biliyorum...

Geri