gebe
  1. ayLiin

ayLiin Banned

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

SOK oldum !!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ayLiin tarafından paylaşıldı.

SLm Bayanlar Hemen Konuya Gecmek Istıyorum Cünkü Yorumlarınızı Cok Merak Ediyorum.
    Gecen Aksam Annem ; Beni , Erkek Kardesımı ve Esini Dısarıda Yemege Davet Etti
    Benim Üzerimde Dizimde Bir Kot Etek Siyah K.Corap , Straples Badi Ve Kot Ceketim Vardı

yemegim bittikden sonra Sigaramı Icmek Icın Dısarı Cıktım
    ve arkamdan Yengem Geldı
    Bana
    Sen Benim Kocamın Yanında Boyle Dolasamazsın dedi ...
    Ben Daha Hic Bir Sey Demeden Kardesım Geldı Ve Konusamadık
    Olay Oyle Kapandı , hala kendıme kızıyorum, neden orda
    Dilim tutuldu , senin kocansa benım KARDESIM dıyemedım !
    yani Yengem Nasıl Bole Bırsey Soyluyebılır bana , boyle bısey dusunebılır ..
    nereye gıdıyor bu dunya boyle , kocanı gorumcenden kıskanmak neyin nesi
    hakketten dünyanın civisi cıkıyor yavas yavas !

seerose ve EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Okuyunca inanın şok oldum şok nasıl bir zihniyettir bu yahu kardeş kardeş ya var mı ötesi!!! :S:S Yengen böyle düşünüyorsa ben onun düşüncelerine takılırım söylediği ve düşüncesi sapıklık !!!!! Allah ıslah etsin......

papattya bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Normaldir ya :) Herkesin kafası normal insanlar gibi çalışmıyor. Misay yengeniz zihniyetindeki birisi için ağzınızda kuş tutup götürün, o yinede bir sorun çıkartıp sizi deli edecek bir cümle kuracaktır. Bazı insanları olduğu gibi kabul etmek gerekiyor. Yapacak pekte bişey yok.

seerose bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yengen seni kıskanıyor :D:D sanırım ondan daha güzelsin ve bunu çekemiyorr

birdaha böyle birşey söylerse yada itham ederse sende lafını söylee
    hangi psikolojide olduğunu sor kafasının nerede olduğunu neye çalıştığını hee bide kendi erkek kardeşelrine hangi gözle bakıyor onu sor bende merak ettim :D:D

saçma sapan işler bunlar yaa

seerose bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hemen kötüye yormayın belkide benim kocamı katilmi etmek istiyorsun biraz kapalı giyin demek istemiştir. yani öle bile olsa bunu yengenin dile getirmesi çok yanlış. bence sen yengeni gördüğünde orada ne demek istediğini bir sor eğer ciddi anlamda seni kocasından kıskanıyorsa yada kapalı giyin diyorsa ozaman ağzının payını ver :)

mercimek tanemm ve melegimsin bunu beğendi.
  6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    asi bende öyle düşündüm aslında ama ne hakla karışıyorki kardeşi söylesin bence kıskanıyor :D:D

7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Siz neden bir cevap vermediniz onu anlamadım, ne var diliniz tutulacak :S

8. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    bende katılıyorum asiye. kötü niyetli olmaya bilir tabii giyim tarzın nasıl bilmioruz ama rahatsız olmuş demekki bazı seylerden.kıskanması çook ama çook ayıp olmuş. günah almayalım yinede bence git ve konus

9. jupiter

jupiter Forum Okuru

hmm evet giysiniz onu rahatsiz etmis olabilir .. belki abiniz ondan istemis olabilir söyle diye.. ama yani bilmiyorum onu ilgilendiren bisi degil.. öyle olsa bile kardesin seni cekip konusabilir...

ama bu konuyo sor acikla ne demek istemis ne bu sacmalik...

10. ayLiin

ayLiin Banned

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    evet en kısa zamanda sorucam kendısıne , ustumde rahatsız edicek bıseyde yoktu ,
    ama o nasıl sapık dusuncelı bırıkı rahatsız oldu , kaldı ki cıplak bıle olsam boyle bırsey dusunmemesı gerekır sahsen ben dusunmem.

EnCey bunu beğendi.
  11. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Belki ona gore daha acik sacik giyindiniz diye soylemis olabilir.Ama onun giyim tarzi nasil bilemeyiz acik kapali ..Ama uyarabilir ama uyarirken bile konusma uslubun duzgun olmamasi yanlis anlama cekiyor.Insan kocasini gorumcesinden kiskanirmi yani kendine o lafi yakistirip soyyylemesi cok ayip ve terbiyesiz .. Bidaha bole bisi dedigi zmn siz ona guzel bi cvb hazirlayyin simdikden:)

12. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Yok artık insan hiç eşinin kardeşine böyle bişey der mi demeyi geçtim böyle bişey düşünülür mü ? Allah akıl fikir versin ne diyim...

seerose bunu beğendi.
  13. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Aman canim bosver bosu bosuna ugrasma,cevap verme cunku cevap versen de degmez.Sen kotu olursun onlar iyi olur,soylemedigin seyleri soyledi diye yansitir ya da evirip cevirip soyler bana boyle dedi diye.Icinde kalacaksa o benim kardesim dersin baska defa boyle birsey soylerse.Benden sana tavsiye ugrasma bir yere varamazsin insanlarin dusunceleri degismez cunku.

SOK oldum !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küresel soğuma mı yaşanıyor?

Küresel soğuma mı yaşanıyor?

Küresel ısınmaya karşı .. Avrupada uçuşlar iptal ediliyor.binlerce kişi havaalanlarında mahsur kalıyor..Amerikada otobüs, tren seferleri duruyor.. Yüzlerce kişi donarak ölüyor! Küresel ısınmanın yerini soğumam mı alıyor? Küresel iklim değişikliği konusunda fikir liderleri , akademisyenleri, sivil toplum kuruluşları anlattı Alıntıdır. Bunada itirazım var ama bir başıma elimden birşey...
  2. Kuyruk sokumu kemiği

Kuyruk sokumu kemiği

kuyruk sokumu kırığı nasıl anlaşılır kuyruk sokumu neresidir kemiği adı kemiği ağrısı kuyruk sokumu kemiği, ağrısı, nedir, kırığı, tedavisi, adı, uzaması, nerededir, ismi, sakrum kemiği Diğer adı sakrum kemiği olan, kuyruk sokumu kemiği hakkında detaylı ve de faydalı bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. SAKRUM KEMİĞİ (KUYRUKSOKUMU KEMİĞİ): Sakrum kemiği çocukta beş ayrı...
  3. 2 günlük sok diyet

2 günlük sok diyet

sabah: 1 haşlanmış yumurta ara: 1 elma öğlen: haşlanmış yarım tavuk göğsü, salata, yoğurt ara: 1 elma akşam: haşlanmış yarım tavuk göğsü, salata. bol bol su 2-3 litre 2 gün buna listeye uyduğunuzda 2 kilo verebiliyormuşsunuz.
  4. kuyruk sokumu

kuyruk sokumu

hamile kadınlarıda kuyruk sokumu ağrılarına tedavi var mı?

Sayfayı Paylaş