SOK oldum !!!

ayLiin

Banned
SOK oldum !!!
SLm Bayanlar
Hemen Konuya Gecmek Istıyorum Cünkü Yorumlarınızı Cok Merak Ediyorum.

Gecen Aksam Annem ; Beni , Erkek Kardesımı ve Esini Dısarıda Yemege Davet Etti
Benim Üzerimde Dizimde Bir Kot Etek Siyah K.Corap , Straples Badi Ve Kot Ceketim Vardı

yemegim bittikden sonra Sigaramı Icmek Icın Dısarı Cıktım
ve arkamdan Yengem Geldı
Bana
Sen Benim Kocamın Yanında Boyle Dolasamazsın dedi ...
Ben Daha Hic Bir Sey Demeden Kardesım Geldı Ve Konusamadık
Olay Oyle Kapandı , hala kendıme kızıyorum, neden orda
Dilim tutuldu , senin kocansa benım KARDESIM dıyemedım !
yani Yengem Nasıl Bole Bırsey Soyluyebılır bana , boyle bısey dusunebılır ..
nereye gıdıyor bu dunya boyle , kocanı gorumcenden kıskanmak neyin nesi
hakketten dünyanın civisi cıkıyor yavas yavas !

Okuyunca inanın şok oldum şok nasıl bir zihniyettir bu yahu kardeş kardeş ya var mı ötesi!!! :S:S Yengen böyle düşünüyorsa ben onun düşüncelerine takılırım söylediği ve düşüncesi sapıklık !!!!! Allah ıslah etsin......

Normaldir ya :) Herkesin kafası normal insanlar gibi çalışmıyor. Misay yengeniz zihniyetindeki birisi için ağzınızda kuş tutup götürün, o yinede bir sorun çıkartıp sizi deli edecek bir cümle kuracaktır. Bazı insanları olduğu gibi kabul etmek gerekiyor. Yapacak pekte bişey yok.

yengen seni kıskanıyor :D:D sanırım ondan daha güzelsin ve bunu çekemiyorr

birdaha böyle birşey söylerse yada itham ederse sende lafını söylee
hangi psikolojide olduğunu sor kafasının nerede olduğunu neye çalıştığını hee bide kendi erkek kardeşelrine hangi gözle bakıyor onu sor bende merak ettim :D:D

saçma sapan işler bunlar yaa

hemen kötüye yormayın belkide benim kocamı katilmi etmek istiyorsun biraz kapalı giyin demek istemiştir. yani öle bile olsa bunu yengenin dile getirmesi çok yanlış. bence sen yengeni gördüğünde orada ne demek istediğini bir sor eğer ciddi anlamda seni kocasından kıskanıyorsa yada kapalı giyin diyorsa ozaman ağzının payını ver :)

hemen kötüye yormayın belkide benim kocamı katilmi etmek istiyorsun biraz kapalı giyin demek istemiştir. yani öle bile olsa bunu yengenin dile getirmesi çok yanlış. bence sen yengeni gördüğünde orada ne demek istediğini bir sor eğer ciddi anlamda seni kocasından kıskanıyorsa yada kapalı giyin diyorsa ozaman ağzının payını ver :)

asi bende öyle düşündüm aslında ama ne hakla karışıyorki kardeşi söylesin bence kıskanıyor :D:D

bende katılıyorum asiye. kötü niyetli olmaya bilir tabii giyim tarzın nasıl bilmioruz ama rahatsız olmuş demekki bazı seylerden.kıskanması çook ama çook ayıp olmuş. günah almayalım yinede bence git ve konus

hmm evet giysiniz onu rahatsiz etmis olabilir .. belki abiniz ondan istemis olabilir söyle diye.. ama yani bilmiyorum onu ilgilendiren bisi degil.. öyle olsa bile kardesin seni cekip konusabilir...

ama bu konuyo sor acikla ne demek istemis ne bu sacmalik...

evet en kısa zamanda sorucam kendısıne , ustumde rahatsız edicek bıseyde yoktu ,
ama o nasıl sapık dusuncelı bırıkı rahatsız oldu , kaldı ki cıplak bıle olsam boyle bırsey dusunmemesı gerekır sahsen ben dusunmem.

Geri