gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    701
    Ödül Puanları:
    113

Şok Şok Şok Berrak Tüzünataç Şimdide Çağatay Ulusoyla Basıldı...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Berrak Tüzünataç Haberi Berrak Tüzünataç Çağatay Ulusoy

Adı böyle skandallarla anılan Berrak Tüzünataç şimdide Çeşme'de bir şezlongda genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy'la basıldı...İsmi Nejat İşlerle anılan daha sonra Mert Fıratla aşk yaşayan daha sonra Engin Altan Düzyatanın sevgilisi olmasına rağmen arabada yakalanan Berrak Hanım Şahanın evinin balkonunda da görüntülenmişti...Yani bu kız da yaman kızmış doğrusu :D:D... İşte haberin detayları...

Berrak Çağatay'la Şezlongta Basıldı

Berrak Tüzünataç, Çeşme'de genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy'la gece yarısı şezlongda objektiflere yakalandı.

İki yıl önce Şahan Gökbakar'la balkonda sarmaş dolaş görüntülenen Berrak Tüzünataç, bu kez Çeşme'de genç kızların sevgilisi oyuncu Çağatay Ulusoy'la hem de şezlongda objektiflere yakalandı.

MEHTABA KARŞI AYNI ŞEZLONGDA

Habertürk'ün haberine göre; İki yıl önce Şahan Gökbakar ile balkonda çekilen fotoğraflarıyla gündeme gelen Berrak Tüzünataç, 'Adını Feriha Koydum' dizisiyle genç kızların kalbini çalan Çağatay Ulusoy'la görüntülendi.

Uzun süredir ismi Nejat İşler'le anılan Tüzünataç, Çağatay Ulusoy ile, Çeşme Aya Yorgi Koyu'ndaki Marrakech'te yakalandı. Oyuncu arkadaşlarıyla eğlenmek için mekâna giden Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç, geceyarısı aynı şezlongda görüntülendi. Yakalandığını fark eden Berrak Tüzünataç, Ulusoy'un kucağına saklanıp yüzünü saçlarıyla örtmeye çalışırken, Ulusoy da öfkeden adeta çıldırdı.

HER YAZ BAŞKA BİR OLAYI VAR

Olayın ardından oyuncu arkadaşı Kaan Urgancıoğlu'nun otomobiline binen Tüzünataç hızla uzaklaştı. Mekânda gece boyu sarmaş dolaş görüntüler sergileyen Ulusoy ve Tüzünataç, eğlenmek için gelenlerden de tepki aldı.

Tüzünataç iki yıl önce Şahan Gökbakar ile balkonda öpüşürken görüntülenmiş, ardından söz konusu balkon fotoğraflarının kullanılmaması için yasak koydurmuştu. Tüzünataç'ın adı, geçen yaz da oyuncu Mert Fırat ile anılmış ve çıkan dedikodular üzerine sevgilisi Nejat İşler apar topar ikilinin bulunduğu Kaş'a gitmişti. Ancak çift, bu dedikoduya rağmen ilişkilerine devam etmişti.

Şok Şok Şok Berrak Tüzünataç Şimdide Çağatay Ulusoyla Basıldı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şok

Şok

Degişik nedenlerle kalbin pompalama etkinli inin zayıflaması, ya da, damarlarda pompalanacak yeterli kan olmaması halinde, ciltte, bilinçte ve kaslarda ortaya çıkan ilerleyici nitelikte belirtilerin tümüne şok denir. Müdahale edilmezse, belirtiler ilerler, kişi ölebilir. Aşırı kanamalar, ishal, yanıklar, kusma, kalp krizi, aşırı korku ve heyecan, allerjik olaylar, aşırı a rılı olaylar şok...
  2. şok  şok şok sandığa gidiyoruz...

şok şok şok sandığa gidiyoruz...

duyduğum haberlere göre fısıltı (gazetesinden) artık denem mod mod vesaire tipi yöneticilik için sandığa gidlecek ve üyelerin oylarıyla belirlenecekmiş. bu dönemde bizlere bol bol rep vaat edilebilirmiş. anlaşılan yönetici aday adaylatı ve aday olanlar iş başına düşecekmiş.:laugh::laugh: (tabiki espürük)
  3. Şok...Şok...Şok...Şok

Şok...Şok...Şok...Şok

Kızlar başlığı görünce eminim ne kadar şaşırtıcı birşey olduğunu anlayabilmişsinizdir.Açıklama yapmak istemiyorum lütfen sadece resimlere bakın:S:S:S * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * size ŞOK olduğunu söylemiştim:piha::piha::piha:
  4. Çağatay Ulusoy'a Dolandırıcılık Şoku !

Çağatay Ulusoy'a Dolandırıcılık Şoku !

çağatay ulusoy çağatay ulusoy haberleri adını feriha koydum emir çağatay ulusoy 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Adını Feriha Koydum dizisiyle tüm genç kızların hayranlığını toplayan Çağatay Ulusoy dolandırıcılık şoku yaşıyor melekler. Sevgili haberleriyle sık sık gündeme gelen Çağatay Ulusoy haberleri detaylar şöyle melekler; Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy, bu kez...
  5. Çağatay Ulusoy'a Şok Suçlama!

Çağatay Ulusoy'a Şok Suçlama!

çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy, çağatay ulusoy uyuşturucu Sevgili melekler, oyuncu Çağatay Ulusoy'a eski şoförünün annesinden şok bir suçlama geldi. Devam eden uyuşturucu davası sürecinde mahkemeye bir mektup yazan şoför Onur Tezer'in annesi, Ulusoy'un avukatıyla bir olup suçu oğluna atmak istediklerini söyledi. İşte haberin detayları... Akşam'dan Seda Kılıç'ın haberine...

Sayfayı Paylaş