gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Şok Şok Şok Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Aşkı Kim Bakın Bakalım....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Mahsun Kırmızıgül Yeni Aşkı Mahsun Kırmızıgül Yeni Aşkı Kim

Hayat Devam Ediyor dizisi ekranlarda olan Mahsun Kırmızıgülden bir haber sunuyorum sizlere...Meleklerim Mahsun Kırmızıgülün yeni aşkı kim bakalım şok olacakmısınız...:)Sizce kim olabilir....İşte haberin detayları...[​IMG]

Mahsun Öyle Bir Yakalandı Ki...

Mahsun Kırmızıgül, 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinin yıldızıyla görüntülenince, dedikodu kazanı kaynamaya başladı.

Mahsun Kırmızıgül, 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinin Carolin'i Wilma Elles'le görüntülenince, dedikodu kazanı kaynamaya başladı hemen.

İKİLİ AŞK SORULARINI YANITSIZ BIRAKTI

Ünlü türkücü, yönetmen ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül önceki akşam "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" adlı dizi ile meşhur olan Wilma Elles ile görüntülendi. Birlikte bir ortak arkadaşları ile Şişhane'decki Big Chefs'de yemek yiyen ikilinin samimi hareketleri çevredekilerin meraklı bakışlarına sebep oldu. Geçtiğimiz ay sevgilisinden ayrılan Wilma Elles'in adı birçok kişi ile anılmıştı. Önceki akşam yemek yiyen ikili mekan çıkışı ise gazetecilere adeta ateş püskürdü. Kırmızıgül ve Elles mekandan ayrı ayrı çıktı.

WİLMA'YI ŞOKE EDEN AÇIKLAMA

Mekanı önce Kırmızıgül terk etti. Yaklaşık 10 dakika sonra ise Elles, Kırmızıgül'ün arkadaşıyla mekandan çıktı. Elles'i görüntüleyen basın mensuplarına kızan Kırmızıgül'ün arkadaşı, "Çekmeyin" diyerek bağırdı. "Mahsun Kırmızıgül ile yeni aşk mı?" sorusu üzerine yanındaki arkadaşı, "Ne yeni aşkı… Wilma ile ben sevgiliyim" diyerek hedef şaşırtmaya çalıştı. Bu sözler üzerine şoke olan Elles, "Yok ben yanımdakiyle sevgili değilim" açıklaması yaptı.

Şok Şok Şok Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Aşkı Kim Bakın Bakalım.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şok

Şok

Degişik nedenlerle kalbin pompalama etkinli inin zayıflaması, ya da, damarlarda pompalanacak yeterli kan olmaması halinde, ciltte, bilinçte ve kaslarda ortaya çıkan ilerleyici nitelikte belirtilerin tümüne şok denir. Müdahale edilmezse, belirtiler ilerler, kişi ölebilir. Aşırı kanamalar, ishal, yanıklar, kusma, kalp krizi, aşırı korku ve heyecan, allerjik olaylar, aşırı a rılı olaylar şok...
  2. şok  şok şok sandığa gidiyoruz...

şok şok şok sandığa gidiyoruz...

duyduğum haberlere göre fısıltı (gazetesinden) artık denem mod mod vesaire tipi yöneticilik için sandığa gidlecek ve üyelerin oylarıyla belirlenecekmiş. bu dönemde bizlere bol bol rep vaat edilebilirmiş. anlaşılan yönetici aday adaylatı ve aday olanlar iş başına düşecekmiş.:laugh::laugh: (tabiki espürük)
  3. Şok..şok..şok..hayali ve kartanesini gazoz işine kim sürükledi!!!

Şok..şok..şok..hayali ve kartanesini gazoz işine kim sürükledi!!!

İşte sevgili melekler bir olayı daha gün ışığına çıkarıyoruz.Bildiğiniz gibi hayal ve kar tanesi isimli arkadaş sandığımız iki kaçak sitemize gizlice girip meleklerimizi birbir zehirleyip onları meşhur ederek gündeme gelmeye çalışıyorlar.Sitemizin mükemmel güzelleri bir bir ağlarına düştü en son olarakta bendeniz ellerine düştüm.Ama buna artık bir dur diyelim.::m.c: Artık zehirlenmek...
  4. Şok...Şok...Şok...Şok

Şok...Şok...Şok...Şok

Kızlar başlığı görünce eminim ne kadar şaşırtıcı birşey olduğunu anlayabilmişsinizdir.Açıklama yapmak istemiyorum lütfen sadece resimlere bakın:S:S:S * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * size ŞOK olduğunu söylemiştim:piha::piha::piha:

Sayfayı Paylaş