gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

şok şok şok sandığa gidiyoruz...

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

duyduğum haberlere göre fısıltı (gazetesinden) artık denem mod mod vesaire tipi yöneticilik için sandığa gidlecek ve üyelerin oylarıyla belirlenecekmiş. bu dönemde bizlere bol bol rep vaat edilebilirmiş. anlaşılan yönetici aday adaylatı ve aday olanlar iş başına düşecekmiş.:laugh::laugh: (tabiki espürük)

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: şok şok şok sandığa gidiyoruz...
    :hhh: iyi espriydi ama

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

teşekkürler mislim :D

4. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hehehhehe bende bu konuya ben oy vermıcem kaydım yok dıcektım megersem jellii espürük etmıs :D:D hehehhe iyi keklendım

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    evet iyi kekledim :hhh: canumm :kiss:

şok şok şok sandığa gidiyoruz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şok

Şok

Degişik nedenlerle kalbin pompalama etkinli inin zayıflaması, ya da, damarlarda pompalanacak yeterli kan olmaması halinde, ciltte, bilinçte ve kaslarda ortaya çıkan ilerleyici nitelikte belirtilerin tümüne şok denir. Müdahale edilmezse, belirtiler ilerler, kişi ölebilir. Aşırı kanamalar, ishal, yanıklar, kusma, kalp krizi, aşırı korku ve heyecan, allerjik olaylar, aşırı a rılı olaylar şok...
  2. Şok...Şok... Diyet

Şok...Şok... Diyet

450 kalorilik bu diyete başlamadan önce bilmeniz gereken en önemli şey bu diyetin sadece 3 GÜN yapılacak olması. Sabah Domates, salatalık Ara 1 porsiyon meyveÊ Öğle 2 porsiyon meyve Bol salata Ara 1 porsiyon meyve Akşam 1 haşlanmış yumurtaYarım sosis Bol salata Ara 1 porsiyon meyve
  3. Şok şok şok ünlülerimizin bebeklikleri !!!

Şok şok şok ünlülerimizin bebeklikleri !!!

küçük ibo Şok şok şok.... Büyük çabalarımın sonucunda ünlülerimizin bebeklik fotolarına ulaştım.... :bebiss: Hepside birbirinden dadlu :puha: Kopmak serbest :hhh: Gel pisiii pissii gellll :D Teoman :D alkol alışkanlığı teeee bebekliğinden gelen bir alışkanlıkmış meğerse... şimdilerde çoook görmemek gerek !!! Recep İvedik !!!! Ne bakıyong len... Hepsi senin mi :D...
  4. Şok...Şok...Şok...Şok

Şok...Şok...Şok...Şok

Kızlar başlığı görünce eminim ne kadar şaşırtıcı birşey olduğunu anlayabilmişsinizdir.Açıklama yapmak istemiyorum lütfen sadece resimlere bakın:S:S:S * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * size ŞOK olduğunu söylemiştim:piha::piha::piha:

Sayfayı Paylaş