gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Soka Girmeyin :)))

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Soka Girmeyin :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Konut kredisinde maceraya girmeyin!

Konut kredisinde maceraya girmeyin!

Evlenme kararları bile bu faiz oranlarına göre alınmaya başlandı. Faiz oranları düştüğünde evlenme sayısı arttı, yükseldiğindeyse azaldı. Bizim toplumumuzda ‘Evi olmayan adama kız verilmez’ düşüncesi kişileri ‘kredi faizleri düşse de bir ev alsam, sonra da gidip evlensem’ fikrine yönlendirdi. Kısacası son yıllarda kredi faizlerinin düşmesi cebinde peşin parası olmadan konut almak isteyenlerin...
  2. Kalbiniz İçin Strese Girmeyin

Kalbiniz İçin Strese Girmeyin

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şah Topçuoğlu, stresin kalp ritmini bozduğunu söyledi. Topçuoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dünyada ölüm nedenleri arasında ilk sırada yer alan kalp damar hasatlıklarına artık ileri yaşlarda değil, çocuk ve gençlik çağlarında da sıkça rastlandığını, bunun doğumsal anomaliler, ailesel geçiş,...
  3. SOK oldum !!!

SOK oldum !!!

SLm Bayanlar Hemen Konuya Gecmek Istıyorum Cünkü Yorumlarınızı Cok Merak Ediyorum. Gecen Aksam Annem ; Beni , Erkek Kardesımı ve Esini Dısarıda Yemege Davet Etti Benim Üzerimde Dizimde Bir Kot Etek Siyah K.Corap , Straples Badi Ve Kot Ceketim Vardı yemegim bittikden sonra Sigaramı Icmek Icın Dısarı Cıktım ve arkamdan Yengem Geldı Bana Sen Benim Kocamın Yanında Boyle Dolasamazsın dedi ......
  4. kuyruk sokumu

kuyruk sokumu

hamile kadınlarıda kuyruk sokumu ağrılarına tedavi var mı?
  5. Denize Sakın Lensle Girmeyin!

Denize Sakın Lensle Girmeyin!

lens kullanımı lens kullanırken lens kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Sevgili melekler, şimdi vereceğimiz bilgiler kontakt lens kullananları son derece ilgilendiriyor. Malum yaz geliyor ve tatile çıkılacak, güneşle denizle buluşulacak. Eğer kontakt lens kullanıyorsanız ve denize girecekseniz son derece dikkatli olmalı ve şimdi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi...

Sayfayı Paylaş