gebe
  1. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

sokak lambasinda 5 sincap

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında göknur tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sokak lambasında 5 sincap
    Ordu'nun Perşembe ilçesinde arızalanan bir sokak lambasının içinden 5 sincap yavrusu çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Bekirli köyünde Yılmaz Aydın, evinin bulunduğu sokak aydınlatma lambasının yanmadığını fark edince, ampulün bitmiş olduğunu düşünerek değiştirmek istedi.

Direğe çıkarak lambanın kutusunu açan Aydın, içinde 5 adet sincap yavrusu olduğunu fark edince şaşırdı.

Lamba kutusunu sökerek indirdikten sonra içindeki yavruları çıkaran Yılmaz Aydın, yavruları bahçenin bir köşesinde beslemeye başladı.

Yılmaz Aydın, yavruları çevrede bulunduğunu sandığı anne sincabın bulabileceği bir yere koyduğunu belirterek, ''Böyle bir şeyle ilk kez karşılaştım. Yavruların zarar görmesini istemediğim için kutudan çıkararak anne sincabın bulabileceği bir yere koydum'' dedi.

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sokak lambasinda 5 sincap
    nası sıgmıslar oraya:)

sokak lambasinda 5 sincap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Issız bir sokakta 5 tinerci önünüze kesse ne yapardınız ?

Issız bir sokakta 5 tinerci önünüze kesse ne yapardınız ?

Issız bir sokakta 5 tinerci önünüze kesse ne yapardınız ?
  2. Lüks lambası

Lüks lambası

lüks lambası ne zaman bulundu löküs ne zaman bulundu lüküs lambası icat edildi lüks icat edildi Rüyanizda lüks gaz lambasi görmek, islerinizin birden bire iyi bir duruma girecegine. bol para kazanacaginiza, maas veya ücretinizin artacagina yorumlanir
  3. Sincaplar

Sincaplar

Vücudunun üst kısmı açık sarıdan kırmızımsı kahverengine ve siyaha kadar değişir. Alt tarafı tamamen beyazdır. Kışın, kıl uçlarında siyah pigment miktarı artar. Bu nedenle kırmızı renkte olanlar, kışın daha koyu görünür. Kuyruktaki tüyler uzundur ve kuyruklarını kıvırıp sırtlarına değdirebilirler. Gözleri iri ve parlaktır. Kulakların ucunda (kışın daha fazla) tüy demeti bulunur. Arka ayakları...
  4. Gece lambası

Gece lambası

gece lambası rüyada gece lambası görmek
  5. küçük sincaplar

küçük sincaplar

küçük sincaplar sincap bakımı sincap bakımı oyunu yavru Beş küçük sincap ağaç oturuyormu(beş parmak gösterilir) Bu küçük sincap benne gördüm demiş(baş parmak göserterilir) Bu küçük sincap ben tüfek gördüm demiş(işaret parmağı gösterilir) Bu küçük sincap ne yapacağız şimdi demiş(orta parmak gösterilir) Bu küçük sincap ağaçta oturalım demiş(yüzük parmağı gösterilir) Bu küçük sincap da hadi...

Sayfayı Paylaş