gebe
  1. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43

şoklardayım nasıl bir erkek?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gülfem_MG tarafından paylaşıldı.

kızlar çok samimi olduğum bir arkadaşım var 8 aylık evli,eşide çok dürüst iyi bir insana benziyor ailecek görüşüyoruz zaten dün arkadaşım birşey anlattı ki ağzım açık kaldı normalde azçok cinsel hayatlarımızı konuşurduk,onun eşi mesela saten gecelik meraklısıydı,eşinde saten gecelik görmeyi çok istiyordu buaraya kadar normal zevk meselesi
    dün arkadaşım yemek hazırlarken eşi duş alcam diye banyoya girmiş,arkadaşımda o sırada salçanın kapağını açamamış eşinden yardım için banyonun önüne gitmiş su sesinin gelmediğini duyunca müsaittir diye kapıyı vurmadan açmış,birde bakmış ki eşi bunun geceliğini giymiş klozetin üstünde oturuyor,tabi birden irkilmiş hemen duşakabinin içine saklanmış
    arkadaşım tabi şok,görmemezlikten geldim diyo
    e bişey demedin mi sormadın mı diyorum soramadım diyo ben utandım diyo,eşide hiçbiey olmamış gibi sonra banyo yapıp çıkmış
    cinsel hayatları normal,hatta renkli bile sayılır ama neden eşi böle bişey yapmış olabilir sapık mı acaba?
    ayyyy kızı görseniz napıcam ben diyoda başka bişey demiyo

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    şuan bende şok içerisindeyim :S:S yani aklıma sadece aten geceliği sevdiği için acaba bende nasıl durur diyemi giydi ki o geliyo :S ama cinsel hayatlarında sorun olmadığına göre sadece bir merak diye düşünüyorumm... ama çok ilginç yaa :D:D

3. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Allah başa vermesin insanın aklına tek bişey geliyo ama öyle olsa neden evlensin bi bayanla :S psikolojik bi açıklaması vardır belki..

4. deryaliyim_21

deryaliyim_21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
  5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

felaket tellarlarına aldırmayın funda hanım , bir gecelik giydi diye eşcinsel ya da başka bir yönelimde olduğunu iddia edemeyiz hiçkimsenin

6. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

bence merak etmiş olabilir nolucakki.sen eşinin baksırını alıp giyinsen bu senin tercihinin bi göstergesimi olur yoksa merkanınmı.kendi açındanda bak olaya cnm eğer farklı bişey olsa bunu çoktan anlardın zaten.sdece merak etmiştir o kadar saten kumaşını sevdiği içinde denemek istemiş olabilr bunda büyütülecek bişey yok bence.

7. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    ben okumuştum bunu başka bi yerde :D:D

seerose bunu beğendi.
  8. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    nasııı ya çookk şaşırdım acıkcası kafam karıştı [​IMG]yahu en iyisini düşünmek her zamn iyidir kötü şeyleri cagırmayız hiç yoktan bencede meraktandır büyük ihtimal bunu ancak arkadşınız daha iyi bir ad koyabilir funda hanım o eşini herkezden iyi tanır bence önce panik yapmasın sakin olsun sonra ise durup düşünsün sonuç olarak en yakını arkadaşınız oluyor beyefendiye o hepimizden daha iyi bilir ne oldugunu ...

9. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    merak etmiştir nasıl bişey diye hahaha

10. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    bir erkeğin boyle bişey yapmasına gerçekten çok şaşaırdım

11. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ilginc, kim giyerki esinin geceligini gizli sakli.

12. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    merak olsa bile bunu şaka ilede yapabilirdi mesela gecceliği giyip gülerek eşine gösterebilirdi nasıl olmuş diye eşini görünce saklanması da bir acaip yanii :D:D

Münzevi bunu beğendi.
  13. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    bende okuyunca şok oldum ama asiye katılıyorum madem meraktan yaptı eşine neden açıklamadı sonra,,bir de ben ilk defa duyuyorum bayanın erkek baxırı filan giymesi normal de erkeğin bayan geceliği giymesi gerçekten abes bi durum.Fundacım sen arkadaşına söyle eşiyle bu durumu konuşsun o neden sormuyor,şokunu atlatıp biran önce sorsun,herşeyin bir çözümü ve tedavisi var bu zamana kadar iyi giden bir ilişkiymiş madem bunu da çözerler...sen arkadaşına destek ol gerçekten şokluk bir durum Allah göstermesin...bize de yaz burdan yardımcı olmaya çalışalım

14. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Hayret verici bi durum bende sok oldum bacim erkek niye saten gecelik giyer seymi yoksa homo flnmi valllaha direkmen aklima o geldi kiz bu adam geceligin icine nasil
    Sigdi bedenleri aynimiki oldu bu gecelik bu konu biraz sacma geliyo bole dusununce :D

15. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    yukarıda bır uye sız esınızın baksırınızı hıcmı gıymıyrsunuz gıbı bır cevap vermıs .Ben gıyırm acıkcası ama esmın benım gecelıklerımı gıydıgını hıc gormedım :=) sunuda belırtmek gerekırse sız esınızın baksırlarınız gıyebılırsenız ama esınız szın gecelıklerını gıydıgınde bana bır farklı dı urum gıbı geldı.Benımde esım gecelıkerımı gıyıp ekndını banyoyo kapatırsa kendını bnde ıyı seyler dusunmmm acıkcasıkı kı

ASİMELEK bunu beğendi.
şoklardayım nasıl bir erkek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Erkeğin Dikkatini Nasıl Çekersiniz

Bir Erkeğin Dikkatini Nasıl Çekersiniz

birinin dikkatini nasıl çekersin bir erkeğin dikkatini nasıl çekersin erkeğin ilgisini bir ilgisini Kızlar birinden hoşlanıyorsunuz ama o size pas vermiyor sakın üzülmeyin şimdi size vereceğim tüyolarla hoşlandığınız kişinin kalbini kazanacaksınız... İşte size erkeklerin kalbini çalmanın ilginç en etkili yolları :tik: 1) Hoşlandığınız bir erkeği çok kalabalık bir ortamda gördünüz Onunla...
  2. bir erkek nasıl sever ?

bir erkek nasıl sever ?

erkekler nasıl sever erkek nasil sever erkek nasıl bir Delikanlı babasını boğulmak üzere olduğu derin düşüncelerden, uzattığı bir soru cümlesiyle kurtardı: - Baba, sence bir adam bir kadını neresiyle sever? Aklıyla mı, kalbiyle mi, mantığıyla mı? Oğlunun uzattığı soruya tutunarak yüzeye çıkan baba, tuttuğu nefesini bir cevap olarak bıraktı odanın sigara dumanından ve mutsuzl...uktan...
  3. Bir Erkeği Nasıl Etkilersin ?

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin ?

bir erkeği nasıl etkilersin bir erkegi nasil etkilersin kocanızı nasıl etkilersiniz kadın ve erkek, ilişkileri, erkeği etkilemenin yolları, nasıl etkilenir, ne yapmalıyız gibi sorularınıza cevaplar burada hanımlar Biraz da biz kadınlar onların nasıl etkileneceği ve tavlanacağı konusunda bilgiler edinelim değil mi melek’lerim Erkekler kadınların gözlerini çok sever. Bunun yanında doğal...
  4. Bir Erkek Nasıl Kadın Olur ?

Bir Erkek Nasıl Kadın Olur ?

Makyajla inanılmaz bir olay gerçekleşiyor arkadnaşlarım. Birazdan sizlere resimleri paylaşacağız. Normalde baktığınızda kesinlikle bu kadındır diyebileceğiniz kişinin anbe an makyajla nasıl fıstık bir hatuna dönüştüğünü göreceksiniz :)
  5. Sorunlu bir erkek nasıl anlaşılır ?

Sorunlu bir erkek nasıl anlaşılır ?

problemli erkek nasıl anlaşılır,sorunlu erkekler nasıl anlaşılır,sorunlu bir erkeği nasıl anlarız,problemli bir erkek nasıl davranır, Bazı kadınlar sorunlu erkekleri daha çekici buluyor. Ancak mantıklı düşünüp, sorunlu bir erkekle birlikte gelecek kurmanın ne kadar zor olduğunu kabul etmek gerekiyor. Bir erkeği değiştirmenin imkansızlığını da düşününce, sorunlu erkeklerden uzak durmak...

Sayfayı Paylaş