gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sol Cebim Boş Anne

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Merhaba anne yine ben geldim Merak etme anne okuldan kaçtımda geldim Geçen gün yine arkadaşımın silgisini çaldım anne
    Neden mi anne silgi koleksyonu yapıyorum anne
    Babam duymasın ödevlerimden hep zayıf alıyorum anne
    Neden mi anne babam ödevlerimi yanlış yapıyor anne.
    Yoksa babam ödev yapmasını bilmiyor anne ?
    Babamdan akülü aarba istedim
    Oda sen büyü ben sana trahtör alacam kızım dedi .
    Sustum ağladım ağladım hemde çok
    İşte sol cebim bom boş anne
    Param yok
    Arkadaşımla bir çete kurduk anne
    Neden mi anne bize çok karışıyorlar anne
    Bizde onları dövüyoruz anne.
    Bir tane çocuk beni dövdü
    Öğretmen sordu ne oldu yavrum dedi
    Düştüm dizim çok acıyor dedim.
    Geceleri kaçıp kaçıp arkadaşlarımın yanına gidiyor
    Para kazanmanın yolları hakkında çözüm üretiyoruz
    Babam duyarsa kaçıp kaçıp gittiğimi
    Hem kızar hem de üzülür değil mi anne
    Sol cebim bom boş anne
    Param yok
    Dün sabah annesi ayşenin saçlarını örmüştü
    Ben her gün saçlarımı kuaförde yaptırıyorum anne
    Yoksa babam saç örmesini bilmiyor mu anne
    Toprağında alem yapanlara izin verme anne
    Ben gidiyorum anne
    Biraz daha borç verebilir misin anne
    sol cebim bom boş anne
    Param yok anne

Sol Cebim Boş Anne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !! Sol yanım acıyor anne !!

!! Sol yanım acıyor anne !!

Merhaba anne, Yine ben geldim. Merak etme okuldan çıktım da geldim. Anneler de babalar gibi merak eder mi bilmiyorum ama Ali, "Okula gitmezsem annem çok kızar, merak eder." demişti de onun için söylüyorum. Geçen hafta öğretmen, sağ elimde sarımsak, sol elimde soğan dedirte dedirte öğretti sağımı solumu. Ben biliyorum artık anne, sağım neresi, solum neresi Ağrıyan yanımın...
  2. sol cebim bomboş anne

sol cebim bomboş anne

Merhaba anne yine ben geldim Merak etme anne okuldan kaçtımda geldim Geçen gün yine arkadaşımın silgisini çaldım anne Neden mi anne silgi koleksyonu yapıyorum anne Babam duymasın ödevlerimden hep zayıf alıyorum anne Neden mi anne babam ödevlerimi yanlış yapıyor anne. Yoksa babam ödev yapmasını bilmiyor anne ? Babamdan akülü araba istedim Oda sen büyü ben sana traktör alacam kızım dedi . Sustum...
  3. sol yanım çok acıyor anne...!

sol yanım çok acıyor anne...!

Merhaba anne, Yine ben geldim. Merak etme okuldan çıktımda geldim. Annelerde babalar gibi merak eder mi bilmiyorum ama Ali 'Okula gitmezsem annem çok kızar, merak eder' demişti de Onun için söylüyorum. Geçen hafta öğretmen, Sağ elimde sarımsak, sol elimde soğan dedirte dedirte Öğretti sağımı solumu. Ben biliyorum artık Anne sağım neresi, solum neresi. Ağrıyan yanımın neresi olduğunu şimdi iyi...
  4. Sol yanım acıyor anne

Sol yanım acıyor anne

anneye şiir anneye şiirler anne şiiri anne sevgisi ile ilgili şiirler Ben bu şiirden çok etkilendim sizinle paylaşmak istedim melekler bir fasıl ağladım Allah Kimseyi anasız babasız bırakmasın. Herkes onların kıymetini sağken bilsin onları yitirdiğimizde sol yanımız hep sızlayacak zaten .umarım sizde beğenirsiniz bu duygu seline sizde katılırsınız aramızda bu duyguları rafa kaldıran varsa...
  5. Sol yanım acıyor anne...

Sol yanım acıyor anne...

sol yanım acıyor anne kim söylüyor Merhaba anne, Yine ben geldim. Merak etme okuldan çıktımda geldim. Annelerde babalar gibi merak eder mi bilmiyorum ama Ali "Okula gitmezsem annem çok kızar, merak eder" demişti de Onun için söylüyorum. Geçen hafta öğretmen, Sağ elimde sarımsak, sol elimde soğan dedirte dedirte Öğretti sağımı solumu. Ben biliyorum artık anne sağım neresi,...

Sayfayı Paylaş