gebe
  1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

sol elinde uyusma oluyor

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında seerose tarafından paylaşıldı.

sol elimde uyuşma var elimde uyuşma var kizlar benim iki,uc gundur sol elimde uyusma oluyor,doktora gidecegim fakat burada kapali,kismetse pazartesiye randevu alacagim,boyle bir sorunu veya bilgisi olan var mi.

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bilgim yok ama ihmal etem sakın cnm çokmtehlikeli :D geçmiş olsun cnm bizi bilgilendir burdan mutlaka:D

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Sagol canim,yarin randevu alacagim,bakalim ne zamana verecek,umarim cok yogunluk yokturda biran once ne oldugunu ogrenirim.

4. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya benim sol degilde sağ ögrenice koyarmısın bitanem yada ben şimdi koyuyorum

5. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun canım.Benimde sol el parmakları ve kola yayılan uyuşma ve güç kaybı var..Benden EMG çektirmem istendi.Geçen hafta çektirdim,yarın raporumu alıp dr a göstereceğim..Bakalım ne olacak.İhmal etme sakın,bir an önce dr görün..

6. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun canım.valla herşeyin başı sağlık kızlar...
    Dikkat et kendine canım.allahım şifalar versin..

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    randevu aldim fakat maglum biraz gec bir tarihe neredeyse bir hafta sonraya bir gideyim bakalim,daha oncede gitmistim,o zaman dogum kontrol hapi kullaniyordum ve haplardan demisti haplari degistirmistim,simdi kullanmiyorum ,ne diyecek acaba.

8. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun canım..Ben sonuçlarımı aldım..Sinir sıkışması imiş benimki..15 günlük ilaç tedavisi başladı şimdilik,bakalım ne olacak..

9. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    gecmis olsun canim,benimde oyle birsey olabilir bakalim gidecegim randevum gelince sonuclari yazarim.

10. CanSimidi

CanSimidi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de vardı. Ayaklarımdan başlayıp yukarıya doğru çıkan bir uyuşma. En son başıma çıkardı ve yarım saatten fazla sürerdi. Doktora gittim bişey çıkmadı. Uzun zamandan beri olmadı. Belki ruh haliyle ilgili birşeydir diye düşündüm ama sol yanın olması biraz korkutuyor insanı. Sanki felç inmiş gibi oluyordu.

11. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gecmis olsun cnm hic bir bilgim yok ama sagligini ihmal etme bidaha gelmicez dünyaya acil sifalar ins k.i.b

12. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun bende de vardı sinirselmişti sonradan geçti

13. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Neyse kizlar sonucunu yazayim,sinirler ile ilgili bir sorunmus umarim gececek.simdilik ilac kullanacagim.

14. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ins gecer cnm hastalik misafirdir gelir gider ama gidene kadarda canimiza okur:) allah sifalar versin cnm

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hastane

merhaba ben istanbulda bir özel hastanede çalışmaktayım öncelikle geçmiş olsun sol elinizdeki uyuşma kalpbinizle alakalı olabilir çünki vucudumuzun sol tarafındaki agrılar uyuşmalar hisler tamamen kalpbimizle ilgilidir bu yüzden size en yakın bir hastaneye giderek ekg çekimi isteyerek kalp dalgalarınıza bakarak sonucu neticelerler onun yanı sıra bir fizyoterapi uzmanı gözetiminde fizik tedaviyede başlamınız mümkün olabailir bilginize....

sol elinde uyusma oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk Sol Elini Kullanıyorsa...

Çocuk Sol Elini Kullanıyorsa...

"Bebeğimin her iki eliyle de eşyaları alıp oyuncaklarına uzandığına dikkat ettim. Sağ elini kullanması için onu yönlendirmeli miyim? " Azınlıkta olanlara eşitsiz davranılan bir dünyada yaşıyoruz. Solaklar yaklaşık %10 oranında bir azınlığı oluştururlar ve bu ayrımdan nasiplerini alırlar. Pek çok kaplar, ütüler, patates soyacakları, makaslar, ve masa düzenleri sağ elini kullananlara...
  2. çatalı sol elle tutma

çatalı sol elle tutma

rüyada elle balık tutmak Resmi yemeklerdeki en sıkıcı durumlardan biri de budur. Sağ ellerini kullanan insanlar için sol elle çatala hükmetmeye çalışmak sıkıntı verir. Hele etin yanında, aynı tabakta pilav da varsa, sol eldeki çatalla pirinç tanelerini düşürmeden ağza ulaştırmak gerçekten alışkanlık ister. Bereket çorba kaşığı için böyle bir kural yok da sıcak çorbayı üstümüze başımıza...
  3. sol elimiz

sol elimiz

soru :"Sol eli nerelerde ve nasıl kullanmalıyız? Zarûret halinde sol el ile yemek yenir mi, su içilir mi?" cevap:Peygamber Efendimiz (asm) yemek ve içmek için sağ elini kullandığı gibi; (1) sağ el ile almayı, sağ el ile tutmayı, ayakkabı ve elbise giymeye ve abdest almaya sağ taraftan başlamayı tavsiye buyurmuştur. (2) Şu halde yemek ve içmekte sağ eli kullanmak, diğer bütün...
  4. yemek yerken çatal niçin sol elde tutuluyor?

yemek yerken çatal niçin sol elde tutuluyor?

Resmi yemeklerdeki en sıkıcı durumlardan biri de budur. Sağ ellerini kullanan insanlar için sol elle çatala hükmetmeye çalışmak sıkıntı verir. Hele etin yanında, aynı tabakta pilav da varsa, sol eldeki çatalla pirinç tanelerini düşürmeden ağza ulaştırmak gerçekten alışkanlık ister. Bereket çorba kaşığı için böyle bir kural yok da sıcak çorbayı üstümüze başımıza dökmeden içebiliyoruz. Çatal -...
  5. Geceleri Elinizde Uyusma İle Mi Uyanıyorsunuz...

Geceleri Elinizde Uyusma İle Mi Uyanıyorsunuz...

uyusma ayak parmaklarında uyuşma ayak baş parmak uyuşması hamilelikte ellerde uyuşma ve ağrı gece ellerde Gece elinizde uyuşma ve sızıyla mı uyanıyorsunuz Meleklerim? Elinizin ağrısı sık sık uykularınızı mı bölüyor? El bileğinde sinir sıkışması olabilir melişlerim. Sinir sıkışması genelde elini çok kullananlarda görülüyor. Sinir sıkışması, vücudumuzdaki sinirlerin anatomik seyirleri...

Sayfayı Paylaş