gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2 senelik evliyim kistim var bebek istiyoruz ama olmuyo adetim her ay gecikiyo ve oluyo bu ayda olucak diye korkuyorum ama olursada allahtan olmzsada allahtan neyse adetime geri dönüyorum çok düzensiz bundn 5 gün önce sağlık ocağında test yaptırdım sonuç negtif ve pisikolojik de çöküntü oluyo her an adet olucakmışım gibi ama kendimi de alıştırmaya çlışıyorum yardım istiyorum sol kasıkta ağrı.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016 14:40
sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var

hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var

hamilemiyim hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var ama bende gögüs şişkinliği vekasıklarımda ağrı var hamile olabirmiyim lütfen cevap yazın
  2. Sol kasıkta ağrı

Sol kasıkta ağrı

sol kasıkta ağrı, neden olur, nedenleri, ve şişlik, kadın, erkek, ve yanma, sebepleri ve tedavisi hakkında bilgiler burda arkadaşlar Sol kasıkta ağrı nedenlerini ve bu ağrı ile birlikte gelen sorunların sebeplerini, bu makalemizde ele alıyor ve sizleri bu konuda bilinçlendirecek, bilgiler sunuyoruz Melek'ler. Kasık ağrısı üreme organlarından kaynaklandığı gibi, idrar yolları, sindirim...
  3. adetim gecikti hamile miyim

adetim gecikti hamile miyim

ben 1 aylık evliyim ve hiç korunmadım adetim 5 gün gecikti.midem bulanıyo basım dönüyo v sanki karnımın içinde bişeyler oluyo belirtileri var nerdeyse ama testler hep negatif daha kan testi yaptımadım ama böyle bişe yasyıpta hamile oldugunu ögrenenler bana mutlu haber verin nolur cok istiyorum bu bebeği............
  4. Hamileyim kasıklarımda ve karnımda ağrı var

Hamileyim kasıklarımda ve karnımda ağrı var

hamilelikte kasık ağrısı,hamilelikte karın ağrısı,hamilelikte kasık ağrısı nedenleri,hamilelikte kasık ağrısı neden olur,gebelikte karın ve kasık ağrısı hakkında bilgiler Gebeliğin ilk günlerinde hatta adetin geciktiğininin farkedildiği ilk günlerde karın ve kasık bölgelerinde hafif rahatsızlık hissi genellikle bir çok kadın tarafından hissedilir. Hamileliğin 3. ve 4. aylarından kasık...
  5. Adet olmadım  hamile olabilirmiyim?

Adet olmadım hamile olabilirmiyim?

adet olmadım hamilemiyim,adet olmayan kadın hamilemidir,adet olamama gebelik belirtisimi,adet olamama ve hamilelik hakkında bilgiler 8 aylık evliyim 1 aydır adet olmadım gebelik testlerim negatif,muayene oldum gebelik yok dendi buna rağmen hamile olabilirmiyim Merakınızı kanda yapılan gebelik testiyle giderebilirsiniz. Bazı internet sitelerindeki yalan yanlış bilgiler nedeniyle bir çok...

Sayfayı Paylaş