gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Sol Yanımın Can Kenarı Nice Yıllara

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek! Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice mutlu yıllara... Her şeyi ile mükemmel bir eşsin sen.Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler.Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni Çok Seviyorum:):d014:

PaSikA, ASİMELEK, ßeLeN ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Nice Umut ve Bereket dolu yıllara inşallah :) Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğimiz yolda, güneş hep önümüzde olsun ki gölgeler ardımızda kalsın.

ßeLeN ve tavuk_kavurma bunu beğendi.
  3. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    nice seneler arkadaşım ömür boyu mutluluklar dilerimki evinizden mutluluk göbüşündende bebeişin eksin olmaz nice yıldönümlerinize allah ayırmasın mutlulugunuza kat kat mutluluk versin rabbim

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    Mutluluklarrrrrrrrr

Sevgili abim ve canım dostum kardeşim mawişim;Her yönden çok uyumlu bir çiftsiniz.. Birleşen elleriniz ve kalpleriniz hiç ayrılmasın. Yaşam boyu gözlerinizdeki ışık sönmesin Mutluluğunuz daim yıldönümünüz kutlu olsun .Nice yıl dönümlerini mutlulukla kutlamanız dileğimle kardeşiniz ÇİTOS :kiss:

5. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    HEP HEP HEP HEP HEPPPPPP mutlu olunn canım..... :)

6. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Aman maşallah mutluluğunuz daim olsun Allah'ım nazarlardan korusun....

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

8. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    oyy ben sizi yirimmm ömürr boyu aşk dolu huzur dolu bir yaşam sizinle olsun aşkınızın meyveleri evlatlarınızla birliktee :)) bide beslemeniz benn ahahaha

9. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Nice uzun ve mutlu senelere cnm tüm sevdiklerinleee...

10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzel ya Allah mutluluğunuzu daim etsin.. En kötü gününüz böyle olsun inş. örnek bir çift Allah herkeze böyle bir hayat nasip etmez. Siz şansı birbirinizde yakalamışsınız ne kadar güzel..

11. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbim ayırmasın mutluluğunu daim etsin inşallah...Çocuklarınızla birlikte nice nice mutlu yıllara

12. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    rabbim birleşen ellerinizi hiç ama hiç ayırmasın. mutluluk hep sizinle birlikte yürüsün. hayatta yaşanılacak en büyük en güzel mutluluklar sizin olsun. rabbim herkese sizin gibi bir sevgi bir yuva nasip eylesin,kem gözlerden saklasın :nazar: mutluluklar mawişim adminim :D:D bu arada mavi adminimle sadminin evli olduklarını şimdi öğrendim :D:D

13. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Rabbim nazarlardan saklasın biir ömür mutlu etsin sizi ayırmasın...:)
    Darısı benim gibi sevenlerin başına :)

14. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    İyi günde ve kötü günde yanımda olan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürler ediyorum hepinizden Allah razı olsun güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum Rabbim hepinizin gönlüne göre versin çok sağolun dostlarım:)

tavuk_kavurma bunu beğendi.
Sol Yanımın Can Kenarı Nice Yıllara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SoL Yanıma NakışLadım Seni..

SoL Yanıma NakışLadım Seni..

Küflü yağmurların kopardığı dudaklarıma utangaçlığımı asıp yine sana geldim sevgili faili meçhul cinayetin tek tanığı gecede..Rüzgarla oynaşan sonbahar yapraklarını ayaklarımla dövüp sensizliği eskittim taş dibeklerin kör topal satırlarında…Bedenime karanlığın ütüsüz gömleğini geçirip, tozlanmış hatıraların gölgelerinde seni aradım sabah ezanına kadar. Köşe bucak sesini aradım yüreğimi...
  2. Nice yıllara Can dostum DarkAngeL

Nice yıllara Can dostum DarkAngeL

Canım dostum can dostum nice mutlu senelere:humble: Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek...
  3. Nice Yıllara Can Dostum Çitos'um

Nice Yıllara Can Dostum Çitos'um

Canım dostum can dostum Dostluğu ve kardeşliği aynı anda seninle yaşadığım meleğim iyi ki doğdun iyi ki varsın iyi ki seni tanımışım ve iyiki hayatımın en güzel parçalarından birisisin.Hayatın boyunca tüm dileklerinin ve hayallerinin bir bir gerçeğe dönüşmesi dileklerimle eşinle sevdiklerinle ve sevenlerinle bir ömür boyu mutluluklar diliyorum can dostum,canım kardeşim:)
  4. Sol Yanım Nice Yıllara

Sol Yanım Nice Yıllara

Tam 19 sene önce nereden bilebilirdim ki alınyazım, hayatımı birleştireceğim erkeğin, çocuklarımın babasının karşıma çıkacağını... 17 Ekim 1993...İşte o büyük gün... İlk görüşte aşka inanan biri değildim taki eşimi ilk gördüğümde ki duyguları yaşamadan önce. Kalbim duracak sandım nefesim kesildi...Soluğum durdu..Yüreğimden ılık ılık birşeyler geçti. Evet onu ilk kez görsemde sanki yıllardır...
  5. Nice Yıllara CAN DOSTUM BEYZA21

Nice Yıllara CAN DOSTUM BEYZA21

Rabbimin bana verdiği en güzel ve değerli hediyelerden biri sensin CAN DOSTUM. Hayatım da iyiki tanımışım ve iyiki var dediğim kişilerin başında gelen isimlerden birisi sensin. Yıllar önce seni bu sitede tanımıştım o zamanlar bilemezdim ki bana Allah'ın bir lütfu olduğunu... Mert, özü sözü bir, biraz çılgın deli dolu ama yüreğinde inanılmaz merhamet ve insan sevgisi olan sen...Can...

Sayfayı Paylaş