gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Soldan Basla Silmeye..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Soldan Basla Silmeye.. Kavuşmalar yalan, ayrılıklar palavra…

Senin de benden arta kalır yanın az!
    Sonun en son noktasına ben tek geldim ama sen yapacaksın noktayı koyma işlemini! Zihnin yeter, ellerin kalsın!

Yok edersin beni. İçinde, dışında, düşünde… Zor olmaz. Aklından da çıkarırsın, ki ne kadardı yerim? Dilinden düşmem an meselesi. Çoktur senin ismin!
    Hatırlamazsın olmazsa. Ansan da kazara… (Hafızanda balık rekabeti)
    İşte, hazırsın her şeye! Bensizlik ki, bilmezsin bile nasıl olduğunu. Sorun yok o zaman!

Hadi, soldan başla silmeye…
    Becerebilirsen eğer, gölgemin bile gölgesini bırakma!

Affedilmeyen olarak, kadınca ağlarım; yüzümde sırıtan yaşları koluma silerim çocukca, imkansızı sürerim gözlerime, serseriliğimle. Çocuk değil kaybım; KOCA BİR sen! Unutmaya kalksam, süresine yaşın yetmez!

İşin bitmiyor lakin burada… Geride, sağıma da hükmetmiş “benim” solum var!
    İstikrarsız gidişin; az sürsün, iz bırakmasın ve şair yapsın beni. Bıktım yazar olmaktan! Kalemimle figüran kahramanlarla boğuşmaktan, onların akıbetiyle yanarken, kendimi ruhsuz sonlarda kaybetmekten ve başa dönüp sende bulunmaktan…

Son’a bir ilmek daha atmış olsa da merak etmiyorum aslında, diline sızan isimlerin dudağında aldığı şekli! Kulağıma aksedişleri senaryolar yazdırsa da bana, oynamayacağım bu sefer! Onlar gidiyor; ben delirmemle kalıyorum.
    Ki nihayetinde, sen de bana KANIYORSUN!

Yaşamım böyle solup yok olacak görünüşe bakılırsa...Her gün sürükleniyorum daha da uzaklara. Ben bende değilim zaten, sen yokken. Hadi, soldan başla silmeye… Becerebilirsen eğer, gölgemin bile gölgesini bırakma!

Kendimi kendimden bile ayırmışken, beni kurtaracak son’a ihtiyacım var. Artık
    hiçbir şeyin önemi yok, başka hiç kimsenin… Uzaklığında kayboldum. Kendi içimde boğulamıyorum. Hadi gel... Beni kurtaracak son’a ihtiyacım var. Soldan başla silmeye…

Solum olmuştun, soluğum…
    Şimdi,
    Sonum ol
    Özgür bırak beni…

*Övme beni! Öznesi olduğum aşikae cümlelerinle..

Soldan Basla Silmeye.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bas

Bas

Danyal Aleyhisselama göre, bas büyük adam demek-tir. Elinde bir bas görmek, elinden büyük bir kimsenin tutacagina delildir. Basindan ayrildigini gören, büyük olarak tanidigi kimse-yi kaybeder. Boynunun vuruldugunu görmek, servetinin gidecegini anlatir. Kesik basinin cesedine tekrar iade edildigini görmek, kaybolan servetine veya isine yeniden kavusacagini anlatir. Bir kesik bas ile konusmak,...
  2. HÜcresel Solunum

HÜcresel Solunum

HÜCRESEL SOLUNUM SOLUNUM Canlılar yaşamlarını devam ettirebilmek için sürekli enerji elde etmek zorundadır. Enerjiyi de ancak besin maddelerini yıkarak yani daha küçük moleküllere parçalayarak elde eder. Canlıların besin maddelerini yıkarak onlardan enerji elde etmelerine solunum denir. Bazı canlılar hücrelerinde bulunan yapılar sayesinde ortamda da oksijen varsa besinleri CO2 ve H2O'ya...
  3. Kalbura Bastı

Kalbura Bastı

emine beder kalbura bastı emine beder tatlı tarifleri şekerpare tarifi kalbura bastı tarifi Tarif Emine Beder'e ait. Malzemeler: 1 çay bardağı erimiş margarin 1 çay bardağı sıvı yağ 1 çay bardağı maden suyu 1 paket kabartma tozu 3,5 su bardağı un 100g. ceviz içi Şerbeti: 3 Su bardağı su 2,5 Su bardağı şeker yarım tatlı kaşığı limon suyu Yapılışı; Hamuru yoğuracağımız kaba eritip...
  4. Bas Gitar

Bas Gitar

bas gitar notaları bass gitar akorları bass notaları bas gitarda notalar nota bilgisi Bas gitar, çoğunlukla dört telli olan ve kalın ses veren telli çalgı. Güncel müziğin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Yoğun olarak pop, caz, funk ve rock gibi müzik türlerinde kullanılır. İlk olarak Fender tarafından 1950'li yılların başlarında üretilmiştir. Wal marka bir bass Özellikler Bas gitar,...
  5. Anonslar baslar

Anonslar baslar

İstanbul kabataş-yalova iskelesi - Sayın yolcular, lütfen tek sıra halinde ilerleyelim..... - Alooo....kime diyorum!! - .... İstanbul Eminönü - Beyazıt istikametindeki tramvay : - Sayın yolcular lütfen kapılara yaslanmayınız!!! bir kaç dakika sonra: - Arkadaşım yaslanmayın diyoruz kapılara, ne var o kapılarda anlamadım ki? -?? İstanbul Eminönü-Zeytinburnu arası tramwayda; makinist: -...

Sayfayı Paylaş