gebe
  1. solgar biotin

solgar biotin Forum Okuru

solgan biotin kullananlar memnun kaldınızmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında solgar biotin tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar son zamanlarda saçlarım inanılmaz dökülmeye başladı bir arkadaşımdan solgar biotin diye bir saç güçlendiricinin olduğunu duydum aranızda bu ürünü kullanıpta memnun kalan varmı ürünün yan etkileri falan inşallah yoktur kullanan varsa deneyimlerini paylaşırsa memnun olurum yorumlara göre bende bu ürünü denemeye karar verecem

solgan biotin kullananlar memnun kaldınızmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilonuzdan memnun musunuz?

Kilonuzdan memnun musunuz?

Evet arkadaslar basi ben cekiyorum:D Hayir hayir hayir cook kilo aldim ve suanda vermeye calisiyorum :)
  2. Erkekler nasıl memnun edilirrr...

Erkekler nasıl memnun edilirrr...

Eşinizin ya da sevgilinizin sizinle yeteri kadar mutlu olmadığını düşünüyorsanız onu nasıl daha fazla mutlu edeceğim diye üzülmeniz normal. Peki erkekler nasıl mutlu olur ? bir erkeği memnun etmenin yolu nereden geçer ? erkeğinizi mutlu etmenin sırları işte burada..yazımızı okuyun aranız düzelsin ! Öncelikle şunu sorgulamalıyız : erkekler kadınlardan ne ister ? Evli olan ancak eşini tam...
  3. Bio-Taches

Bio-Taches

Ciltte fazla melanin üretimi olduğunda cilt katmanları arasında biriken melanin cilt renginde artışa (hiperpigmentasyon) ve leke oluşumuna neden olur. Klinikte pigmentasyon artışı en çok aktinik pigmentasyon (güneş lekeleri), melazma (hamilelik lekeleri), çil, yaşa bağlı lekeler, akne, yara ve cilt üzerine yapılan bazı tıbbi müdahaleler sonrası gelişen lekeler şeklinde kendini gösterir....
  4. Gliss yada elseve sıvı saç kremini kullananlar var mı? Memnun kaldınız mı?

Gliss yada elseve sıvı saç kremini kullananlar var mı? Memnun kaldınız mı?

Gliss yada elseve sıvı saç kremini kullananlar var mı? Memnun kaldınız mı? Teşekkür ediyorum hanımlar...:hıms:
  5. zayıflama kemeri kullananlar memnun kaldınızmı

zayıflama kemeri kullananlar memnun kaldınızmı

selam hanımlar zayıflama kemeri kullanan varsa öğrenmek istediğim bu üründen memnun kaldınızmı nasıl kilo vermeye etkisi oluyormu ne kadar sıklıkla ve nasıl kullanıyorsunuz

Sayfayı Paylaş