gebe
  1. solotica

solotica Forum Okuru

solotica lens kullananlar yada kullanmayı düşünenler

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında solotica tarafından paylaşıldı.

aranızda solotica lens kullanan varmı varsa nasıl memnunmusunuz tavsiye edermisiniz lens almayı düşünüyorum solotica lens markasını önerenler oldu kullanıcı yorumlarına göre karar verecem

2. Esra tanriver

Esra tanriver Forum Okuru

Merhaba solotica nc ocre lensim iki gün önce elime ulaştı daha önce hidrocor kullanıyordum nc denemek istedim rengi ve konforundan memnunum ama malesef hareleri gözüme olmadı hidrocor alcam eğer ilgilenirseniz elimdekini satmayı istiyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Eylül 2015
solotica lens kullananlar yada kullanmayı düşünenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lens kullananlar DİKKAT!!!!

Lens kullananlar DİKKAT!!!!

Lens kullanan meleklerim; eğer lens solisyonunuz aşşağıdaki markaysa dikaktle okuyunuz..!!!Sağlığınız için dikkate alınız... Lens kullananlar DİKKAT!!!! Steril olmadığı belirlenen bu kontak lens solüsyonu piyasadan toplatılacak...Sağlık Bakanlığı, gözlerde kullanılan kontak lensi solüsyonunun bir serisinin, steril bulunmaması nedeniyle toplanmasına karar verdi. AA muhabirinin aldığı...
  2. Kontakt Lens Kullananlara Makyaj Önerileri

Kontakt Lens Kullananlara Makyaj Önerileri

lens Benim gibi lens kullanıyorsanız bilirsiniz kontakt lens kullanırken en büyük korku enfeksiyon kapmaktır...Bu nedenle hijyen kurallarına hassasiyetle uymak gerekir... Ellerinizi makyaj öncesi lens kullananlar için özel olarak üretilmiş bir sabunla iyice yıkayın Eğer böyle bir sabununuz yoksa kokusuz ve yumuşak bir sabun kullanın Krem yapıdaki ve antiseptik özellikli olanlardan...
  3. Lens Kullananlar Lütfen Bu Makaleyi Okuyun !

Lens Kullananlar Lütfen Bu Makaleyi Okuyun !

Lens Kullananlar İçin Büyük Tehdit Lensler Göz Sağlığınızı Olumsuz Etkileyebilir Sevgili melekler, lens kullanıyorsanız lütfen bu makaleyi okuyun. Yapılan bir araştırma bir parazitin lenslerin içinde yürüyerek korneayı kemirerek körlüğe yol açabileceğini ortaya çıkarmış. Lens Kullananlar İçin Büyük Tehdit olan bu haberin detayları şöyle... Bilim insanları musluk suyunda ve...
  4. Lens Kullananlar Nasıl Makyaj Yapılmalı?

Lens Kullananlar Nasıl Makyaj Yapılmalı?

lens kullananlar için makyaj, lens kullananlar, lens kullanarak makyaj Sevgili melekler, makyaj her kadının vazgeçilmezidir. Cilt renginize ve kıyafetinize göre yapacağınız güzel bir makyaj sizi harika gösterecektir. Eğer lens kullanıyorsanız ya da kullanacaksanız lens takma işlemini makyajdan hemen önce yapmalısınız. Zira makyaj yapımından sonra lens takmak uzmanlık gerektirir. Peki lens...
  5. Kontakt Lens Kullananlar İçin Makyaj Tavsiyeleri

Kontakt Lens Kullananlar İçin Makyaj Tavsiyeleri

kontakt lens kullananlar nasıl makyaj yapmalı, kontakt lens kullananlar için, kontakt lensliler için makyaj Sevgili melekler, gözleri bzuk olup gözlük yerine kontakt lens kullannalar biraz dikkatli oldukları takdirde rahatlıkla ve sorunsuz bir şekilde makyaj yapabilirler. En büyük riskin enfeksiyon kapmak olduğu kontakt lens kullanımında hijyen kurallarına titizlikle uymak gereklidir....

Sayfayı Paylaş