gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Soluk

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada soluk almak, sıkıntıdan kurtulur

Soluk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Soluk Soluğa

Teoman - Soluk Soluğa

Konuşacağım uyusan da Tek bir kelime bile duymasan da Biterken bir zamanlar Çok sevdiğimiz bu hikaye Dokunuyorum ellerine Aralanmış bacaklarına Eğilip ıslak ağzına Agzımı dayıyorum son kez Soluk soluğa Saçların darmadağın İç çamaşırların odaya saçılmış Dün ağladıktan sonra Makyajın yastığına akmış Uyandırmadan seni Sıyırıp üstünden herşeyi Terden ıslak vücudumu Vücuduna...
  2. Teoman - Soluk Soluğa - AKOR (versiyon 1)

Teoman - Soluk Soluğa - AKOR (versiyon 1)

Am G Konuşacağım uyusan da tek bir kelime bile duymasan da F E Biterken bir zamanlar çok sevdiğimiz bu hikaye Am G Dokunuyorum ellerine aralanmış bacaklarına F E Eğilip ıslak ağzına ağzımı dayıyorum, son...
  3. Teoman - Soluk Soluğa - AKOR

Teoman - Soluk Soluğa - AKOR

Am G Konuşacağım uyusan da tek bir kelime bile duymasan da F E Biterken bir zamanlar çok sevdiğimiz bu hikaye Am G Dokunuyorum ellerine aralanmış bacaklarına F E Eğilip ıslak ağzına ağzımı dayıyorum, son...
  4. Soluk Saçlarla Gezmeye Son!!!!

Soluk Saçlarla Gezmeye Son!!!!

Soluk Saçlarla Gezmeye Son! Saçlarınızın pırıltısını çalan aslında sizlersiniz. İşte pırıl pırıl saçlar için bakım önerileri... İster kuaförde boyatıyor olun ister evde kendiniz boyayın, saçlarınızın rengi zaman içinde solar ve ilk boyandığındaki canlılığını kaybeder. İşte size saçlarınızın renginin ilk günkü gibi pırıl pırıl kalmasını sağlayacak birkaç tüyo... Saçlarınızı sık sık...

Sayfayı Paylaş