Son 24 saat içinde kendinizi mutlu etmek için ne yaptınız?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Son 24 saat içinde kendinizi mutlu etmek için ne yaptınız?
Evet hanımlar..
Her zaman başkaları için birşeyler yaparız ya..çocuğumuza, kocamıza,yada çevremizdeki insanlara..
Son 24 saat içinde sadece ama sadece (eşiniz/sevgiliniz aileniz çocuklarınızı ilgilendirmeyen)kendiniz için mutlu,huzurlu hissettiğiniz ne yaptınız?

Ce: Son 24 saat içinde kendinizi mutlu etmek için ne yaptınız?

düşünüyorum da hiç bişey sanırım..sadece canım çok ama çok çay istemişti kocaman bi çikolatayla onu içtim..o kadar..
bazen kendimi unutuyorum annelik ve kadınlık bu olsa gerek..sanki bi can taşımıyorum sadece oğlum ve eşim için yaşıyorum gibi geliyor..zaten bugün acayip derecede depresif modundayım..öfff...kimse ateşle yaklaşmasın bana:(......

hiç bişey yapmadım kendim için bu gün yaptığım tek şey tırnaklarımı törpülemek oldu :becky:

rüyacım oda bişey be canım..yeterki herkezden uzaklaşıp bişeyler yapmak..ama sadece kendin için..

Ben ne yaptım... Bugün yaşımıza başımıza bakmadan kardeşimle kardan adam yaptık, köpeğimizle oynadık, her yerimiz kar oldu, iyice üşüyene kadar dışardaydık. Sonra eve geldik tatlımızı yedik... Bugün öyle güzeldi ki... Çocukluğumdaki günler gibiydi...

ne güzel bilgecim kanedin için bişeyler yapmak ne güzel bişey..

ben ne yaptım canım hiç bişey yapmak istemiyor..ama bi arkadaşa söz verdim ona gidecem mecburen..köşeme çekilip aglamak istiyorum sadece..

Köşeye çekilip ağlamak da iyidir, o köşeden güçlü ve rahatlamış bir şekilde güçlü olarak ayağa kalkmak kaydıyla... ;)

ben şimdi kendim için sakız çiğniyorum bu gün kendim için yaptığım tek şey bu :becky:

rüyam bende şuan çiğniyom valla.çakkıdı çakkıdı

Geri