gebe
  1. rüyanaz

rüyanaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

son 25 yılın en iyi flimi hangisi?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında rüyanaz tarafından paylaşıldı.

Bence Dövüş Kulübü Ve Yol Flimi

son 25 yılın en iyi flimi hangisi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En İyi Üniversitemiz Hangisi?

En İyi Üniversitemiz Hangisi?

Size göre Türkiye'deki en iyi üniversite hangisi? Lütfen en fazla iki seçenek işaretleyin kızlar....
  2. Son 25 yılın en önemli 25 icadı...

Son 25 yılın en önemli 25 icadı...

laptopun icadı son 20 yılın icatları leptopun icadı laptop un laptop ABD'de teknoloji şirketlerinin önde gelen yöneticilerinden oluşan bir kurul, günlük hayatta kullandığımız Son 25 Yılın En Önemli 25 İcadı'nı seçti. Listenin ilk sırasında internetin keşfi var. Cep telefonu ve kişisel bilgisayar takipçileri. --------------------------------------------------------------------------------...
  3. En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi ? Araba almayı düşünüyorum para konusunda henüz kredi çekmedim biraz var param ama ona göre tamamlıyayım diyorum sizce en iyi araba hangisi ne almak lazım
  4. acaba 2013 yılının en iyi cep telefonu hangisi?

acaba 2013 yılının en iyi cep telefonu hangisi?

Cep telefonu almak istiyorum.Yeterli, parayı biriktirdim ama şimdi de ne alacağıma karar veremedim.Acaba 2013 yılının en iyi cep telefonu hangisidir?
  5. 2013 Yılının En İyi Cep Telefonu Markası Sizce Hangisi?

2013 Yılının En İyi Cep Telefonu Markası Sizce Hangisi?

en iyi cep telefonu markası en iyi cep telefonu 2013 Sevgili melekler, günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasında ilk sırada yerini alan cep telefonları, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte korkunç bir hızda üretilmeye devam ediyor. Sürekli yenilenen modellere eklenen ilginç özellikleriyle hepimizi şaşkına çeviren cep telefonu markaları içinden satın alırken seçim yapmak da hayli zor...

Sayfayı Paylaş