gebe
  1. ڪσηڪųzℓųк ♥

ڪσηڪųzℓųк ♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Son [acı] ; Herşey Biter●...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında ڪσηڪųzℓųк ♥ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bak ! yine aynı senaryo..
    Sahne roller hep aynı.
    Işıklar oyuncular ;
    [zaman ve mekan ]
    Hiç değişmiyor…
    Başlangıç
    Bir [Sonbahar ] günü

[​IMG]Esas Konu[​IMG]

‘ ayrılık ‘ [ hüzün ]
    Vs.. vs..

. . . . . . . .
    ‘ SoN’ [ acı ]
    Her şey Biter..

.

Yα keseceksin kelimelerin bαşını yαdα üç noktα koyαcαksın sonunα.
    böyle Lαl kelimeler yαkışmıyor feryαdımα.

Son [acı] ; Herşey Biter●... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferudun Düzağaç _ biterken herşey

Ferudun Düzağaç _ biterken herşey

Gece biterken yıldızlar giderken Kelimeler biterken Söylenmedik sözler bile Tüm anlamlar biterken sen başlarsın Sigaramda duman Karanlığım biterken Kalbimin kırığında gizli Susamışlığım biterken Düşlerim biterken sen başlarsın İçimde kapanmayan eski yaralar Sen yoksan bana uğramaz mı ilkbahar Kalemimde anlam ve kağıdım biterken Neden, neden sen? Sen kimsin Yıllardır şarkılarıma sığmayan Sen...
  2. bitişin başlangıcı ACI SON

bitişin başlangıcı ACI SON

daha Hayatinin En Basinda 21 YaŞinda Piril ;piril Bİ Ünİversİte ÖĞrencİsİ Bİr Delİkanli İÇİ Sicacik ;gÖzlerİnİn İÇİ GÜlen ;karamsarlik Kalp Kirmak Nedİr Bİlmeyen Ve Sevİlen ;herkese ;herseye Saygi Duyan Bİr GenÇ Okuyan ;eglenen Hayatini YaŞayan Ama Dozunda YaŞayan Bİr GenÇ Şİmdİ Sİze Soruyorum Sİz Bu İnsana ÖlÜmÜ Hemde KÖtÜ Çok KÖtÜ Bİ ÖlÜmÜ YakiŞtirirmisiniz .daha 10 Saat Önce GÖrmÜŞtÜm...
  3. Acı Son .........

Acı Son .........

Bak ! yine aynı senaryo.. Sahne, roller hep aynı. Işıklar, oyuncular ; [zaman ve mekan ] Hiç değişmiyor… Başlangıç Bir [Sonbahar ] günü … Esas Konu ‘ ayrılık ‘ [ hüzün ] Vs.. vs.. . . . . . . . . ‘ SoN’ [ acı ] HERSEY BITER....
  4. Kenan Işık Sonunda Gözlerini Açtı!

Kenan Işık Sonunda Gözlerini Açtı!

kenan ışık haberleri, kenan ışık sağlık durumu, kenan ışık öldü mü Sevgili melekler, İstanbul Beşiktaş'ta 21 Mart'ta beyin kanaması geçiren ve o tarihten bu yana Amerikan Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi gören usta tiyatrocu Kenan Işık gözlerini açtı. Günlerdir eşine refakatçi olan Beril Işık, "Gözlerini açtı. Bilincinin yerine gelmesini bekliyoruz" dedi. Işık, tiyatrocunun...

Sayfayı Paylaş