gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Son Aşk Dizisin de Hazal Kaya'nın Partneri Belli Oldu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

son aşk hazal kaya hazal kayanın yeni dizisi hazal kaya son aşk dizisi

Hazal Kaya"Son Yaz Balkanlar'dan sonra "Son Aşk"dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Hazal Kaya "Son Aşk" dizisin de kiminle başrol oynayacağı belli değil ken süpriz bir açıklama ile Kaya'nın partneri belli oldu. Buna göre Hazal'a yeni dizisin de eşlik edecek rol arkadaşı daha önce "Bir Çocuk Sevdim"dizisin de izlediğimiz Hakan Kurtaş oldu. Haber ile ilgili detaylar şöyle;

Başrollerinde Nebahat Çehre ve Aslıhan Gürbüz'ün olacağı dizi için güzel oyuncu Hazal Kaya ile de görüşmeler sürüyor.

Dizinin erkek başrolllerinden biri ise Bir Çocuk Sevdim dizisiyle ünlenen Hakan Kurtaş oldu.

Dizinin diğer erkek başrolü için görüşmeler devam ediyor..

Dizinin yönetmenliğini Ömür Atay üstleniyor.

Son Aşk Dizisin de Hazal Kaya'nın Partneri Belli Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazal Kaya'nın Derdi Uzun Partner

Hazal Kaya'nın Derdi Uzun Partner

hazal kaya boyu kac hazal kayanın babası kayanın boyu kaya boy Oynadığı her rolün hakkını başarıyla veren güzel oyuncu birazcık kısa boylu kızlar...Ama Hazal Kaya'nın şansına dizilerdeki partnerleride hep uzun boylu oluyormuş... Hazal Kaya, Elele'ye verdiği röportajda "Hep Best Model"lerle partner oluyorum. Adamlar 1.90, benim boyunsa 1.58" dedi. *Bana kendini tanıtabilir...
  2. İşte Feriha'nın (Hazal Kaya'nın) Yeni Dizisi Belli Oldu....

İşte Feriha'nın (Hazal Kaya'nın) Yeni Dizisi Belli Oldu....

Hazal Kaya Haberleri Hazal Kaya Yeni Dizisi Önce Genco dizisinde adını duyuran Hazal Kaya ardından Aşk-ı Memnu ile patlama yaptı...Daha sonrada Adını Feriha Koydum ile seyircilerin kalbini feth etti...Şimdide yeni dizi için anlaştı...Acaba dizi de nasıl rol alacak ne rolüyle oynayacak... Merak eden ve Hazal Kaya severler için....İşte Hazal Kaya severler için resimleri... İşte Feriha'nın...
  3. Özcan Deniz'in Yeni Partneri Belli Oldu!

Özcan Deniz'in Yeni Partneri Belli Oldu!

özcan denizin yeni dizisi özcan denizin yeni filmi özcan denizin rol arkadaşı kim Evim Sensin sinema filminde eski sevgilisi Fahriye Evcen ile oynayan ve gişe rekorları kıran Özcan Deniz yeni bir sinema filmi için kolları sıvadı. Haziran ayında başlayacak yeni filminde başrol oynayacağıünlü güzel belli oldu. Özcan Deniz'in yeni sinema filminden detay haberleri sizlerle paylaşıyoruz. Özcan...
  4. Hazal Kaya'nın Yeni Dizisi "Son Aşk"

Hazal Kaya'nın Yeni Dizisi "Son Aşk"

Hazal Kayanın yeni dizisi Hazal Kaya son dizisi Hazal Kaya son aşk Adını Feriha Koydum dizisinden hemen sonra Son Yaz Balkanlar da kısa bir süre ekranlar da izlediğimiz Hazal Kaya şimdide Son Aşk isimli dizi ile ekranlara tekrar geri dönüyor. Hazal Kaya'nın hayranlarının büyük bir merakla beklediği Son Aşk dizisi ve Hazal Kaya haberinin detaylarını sizler için paylaşıyoruz. Her bölümüyle...
  5. İşte Hazal Kaya'nın Kilo Vermiş Son Hali!

İşte Hazal Kaya'nın Kilo Vermiş Son Hali!

hazal kaya hazal kaya haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda eğitim almak için (basında çıkan kimi haberlere göre de kilo vermek için) Amerika'ya giden Hazal Kaya Türkiye'ye döndü ve spor hocasıyla çekindiği resimler sosyal medyada paylaşıldı. Aldığı kilolar sebebiyle eleştirilen Kaya, şeker hastası olduğunu ve bu yüzdne kilo aldığını söylemişti. Resimlerden Hazal Kaya'nın hayli klo...

Sayfayı Paylaş