gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Son Bahar Dizisi İmzaları

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Son Bahar Dizisi İmzaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. son bahar dizisi 12.bölüm özeti

son bahar dizisi 12.bölüm özeti

sonbahar dizisi Serdar’ın kendini dolandırdığını anlayan Galip artık şirketten Serdar’ı atma kararı alır. Serdar başına gelecekleri anladığından Galip’i öldürmesi için kiralık katil tutar. Galip’in Sabiha’yı eve bırakması Kemal’i çok sinirlendirir.Sabiha yayın evinde iş bulur ve kendine bir ev kiralar. Kemal Sabiha’nın başka bir evde yaşamasını istemediği gibi Gülşen’in de iş bulup çalışmasına...
  2. son bahar dizisi 13.bölüm özeti

son bahar dizisi 13.bölüm özeti

Büyük bir heyecanla Sabiha’nın yanına giden Galip, Zeyno’nun tavrı karşısında şok olur. Sabiha kızının yaptıklarından dolayı çok üzülür. Ancak Zeyno’nun söyledikleri Sabiha’nın Galip’ten uzaklaşmak istemesine sebep olur. Memo evde bayılır ve telaşla hastaneye kaldırılır. Dialize alınacak kadar ilerlemiş olan hastalığı karşısında çok üzülen aile tekrar para bulma telaşına girer. Aralarındaki...
  3. Son bahar

Son bahar

Son bahar Tüm renklerini tattım hayatın, Sarı,yeşil,mavi ve daha nice Takıldım mavinin sonsuzluğuna Bir esintiyle sürükleniyorum son bahara! Ardımdan çiseleyen yağmur, Siliyor tüm renkleri ve aşkın izlerini. Bir gri tona boyuyor hayatımı, yaklaşan hazan mevsiminde acımasızca. Büyük bir telaşın içinden sıyrılıp Bir boşlukta savrulup gitmekmiş, Umarsızca tüm renkleri arkada bırakıp Siyahlar...

Sayfayı Paylaş