gebe
  1. sonbahar

sonbahar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Son bahar

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sonbahar tarafından paylaşıldı.

Son bahar Tüm renklerini tattım hayatın, Sarı,yeşil,mavi ve daha nice
    Takıldım mavinin sonsuzluğuna
    Bir esintiyle sürükleniyorum son bahara!

Ardımdan çiseleyen yağmur,
    Siliyor tüm renkleri ve aşkın izlerini.
    Bir gri tona boyuyor hayatımı,
    yaklaşan hazan mevsiminde acımasızca.

Büyük bir telaşın içinden sıyrılıp
    Bir boşlukta savrulup gitmekmiş,
    Umarsızca tüm renkleri arkada bırakıp
    Siyahlar içinde kavuşmak için son bahara.

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    hg aramıza sonbahar keyifli forumlar dilerim canım.......

Son bahar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ömrümün son baharı!

ömrümün son baharı!

Adim anilmaz oldu kapim çalinmaz oldu Ömrümün sonbaharinda Gönlum katlansin diye gören göz görmez oldu Ömrümün sonbaharinda Saçlarima düstü aklar hüzünlendi aksamlar Ömrümün sonbaharinda Hep yüzüme kapandi dost bildigim kapilar Ömrümün sonbaharinda Sarkilar yarim kaldi resimler soldu simdi Ömrümün sonbaharinda Döktügüm gözyaslari sel oldu akti gitti Ömrümün sonbaharinda...
  2. "Bu son bahar, son baharımız olacak.

"Bu son bahar, son baharımız olacak.

"Bu son bahar, son baharımız olacak. Son sezon Eylül'de Kanal D'de" sloganıyla ekranlara gelen dizinin tanıtım çekimleri, bir süre önce yayınlanmaya başlandı. Yeni bölüm de 3 Eylül Çarşamba akşamı başlıyor.. Fragmanları izlerken fark ettim ki, yaz sezonu boyunca onun boşluğunu kimse dolduramamış.. O kadar ki fragmanlar bile beni hüzünlendirip, boğazıma yumruklar saplamaya yetti, dizi...
  3. Son Bahar 11.Bölüm

Son Bahar 11.Bölüm

Yaşanan son olaydan sonra Sabiha hayatının en büyük üzüntüsünü yaşar. Kemal ile olan tartışmaları yüzünden evden ayrılan Sabiha, Zeyno ile beraber yeni bir ev tutar ve taşınır. Artık kendi ayakları üstünde durmalıdır. Gelen yardım tekliflerini de kabul etmez. Tüm planları altüst olan Nursel, annesinin evine dönmek zorunda kalır. Kemal iş bulamamanın ezikliği ile herkesle kavga etmektedir. Son...
  4. SON BAHAR 26. bölüm

SON BAHAR 26. bölüm

Hilal’in yardımıyla Erdal’ı alt etmeyi başaran Galip, imkânsızı başarmıştır ve Sabiha ile Kerem’i kurtarmıştır. Bu güzel gelişme Galip ile Sabiha başta olmak üzere tüm aileyi rahatlatmış ve çok mutlu etmiştir. Yaşadıkları her türlü zorluğun ve sıkıntının üstesinden gelmeyi başaran Galip ile Sabiha’nın artık önlerinde hiçbir engel kalmamıştır. Galip’in yapması gereken tek bir şey kalmıştır...
  5. SabRımın Son BahaRı..

SabRımın Son BahaRı..

SabRımın Son BahaRı.. Duygularımı iz ve odamdaki taburemden iteli çok zaman oldu… boynuma geçirilmiş urgandan yasaklar damlıyor kaygan soğuk betonlara… Çekip alsan /ölü doğumlar gerçekleşmeyecek belki çekilen bu sancılardan… Tutuklu kalan binlerce kelime vuracak kendini sahillere ve hiçbir yaşanmışlık bu kadar nedenli olmayacak çığlıklarımda… kendi uygarlığımın çöküşü değil bu sahnede...

Sayfayı Paylaş