gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

son bahara inat ağaç hala yeşermekte karagözlüm

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: son bahara inat ağaç hala yeşermekte karagözlüm

zaten karagözlüm isminin bende çok özel bir yeri vardır adminim bir kez daha hatırlattınız bana teşekkürler

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler adminim ellerine sağlık

4. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güzeldi emeğinize sağlık.

son bahara inat ağaç hala yeşermekte karagözlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Bu son bahar, son baharımız olacak.

"Bu son bahar, son baharımız olacak.

"Bu son bahar, son baharımız olacak. Son sezon Eylül'de Kanal D'de" sloganıyla ekranlara gelen dizinin tanıtım çekimleri, bir süre önce yayınlanmaya başlandı. Yeni bölüm de 3 Eylül Çarşamba akşamı başlıyor.. Fragmanları izlerken fark ettim ki, yaz sezonu boyunca onun boşluğunu kimse dolduramamış.. O kadar ki fragmanlar bile beni hüzünlendirip, boğazıma yumruklar saplamaya yetti, dizi...
  2. Son Bahar 11.Bölüm

Son Bahar 11.Bölüm

Yaşanan son olaydan sonra Sabiha hayatının en büyük üzüntüsünü yaşar. Kemal ile olan tartışmaları yüzünden evden ayrılan Sabiha, Zeyno ile beraber yeni bir ev tutar ve taşınır. Artık kendi ayakları üstünde durmalıdır. Gelen yardım tekliflerini de kabul etmez. Tüm planları altüst olan Nursel, annesinin evine dönmek zorunda kalır. Kemal iş bulamamanın ezikliği ile herkesle kavga etmektedir. Son...
  3. Son bahar

Son bahar

Son bahar Tüm renklerini tattım hayatın, Sarı,yeşil,mavi ve daha nice Takıldım mavinin sonsuzluğuna Bir esintiyle sürükleniyorum son bahara! Ardımdan çiseleyen yağmur, Siliyor tüm renkleri ve aşkın izlerini. Bir gri tona boyuyor hayatımı, yaklaşan hazan mevsiminde acımasızca. Büyük bir telaşın içinden sıyrılıp Bir boşlukta savrulup gitmekmiş, Umarsızca tüm renkleri arkada bırakıp Siyahlar...
  4. SabRımın Son BahaRı..

SabRımın Son BahaRı..

SabRımın Son BahaRı.. Duygularımı iz ve odamdaki taburemden iteli çok zaman oldu… boynuma geçirilmiş urgandan yasaklar damlıyor kaygan soğuk betonlara… Çekip alsan /ölü doğumlar gerçekleşmeyecek belki çekilen bu sancılardan… Tutuklu kalan binlerce kelime vuracak kendini sahillere ve hiçbir yaşanmışlık bu kadar nedenli olmayacak çığlıklarımda… kendi uygarlığımın çöküşü değil bu sahnede...

Sayfayı Paylaş