gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

son bir soru avea faturalı hatta sms yapma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Biliyorum çok oldu ama bir de avea faturalı hatta sms yapma nasıl oluyor, bana avea faturalı sms yapma hakkında bilgi verir misiniz, söz bu son sorum :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

son bir soru avea faturalı hatta sms yapma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avea Faturalı Hatlarda ki SMS Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

Avea Faturalı Hatlarda ki SMS Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

Avea Faturalı Sms Paketleri Avea Faturalı Sms Paket Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Avea faturalı hat internet paketleri bilgilerinin ardından bu konumuzda da Avea Faturalı Sms Paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler sunuyoruz sizlere... Vergiler dahil ayda sadece 11 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS atabilirsiniz. Paketten faydalanmak için sadece...
  2. Avea Faturalı Hatta SMS Yapma Hakkında Bilgiler Buyrun

Avea Faturalı Hatta SMS Yapma Hakkında Bilgiler Buyrun

Avea Faturalı Hat Sms Yap Avea Faturalı Hat Sms Nasıl Yapılır Sevgili melekler ve sayın misafirlerimiz Avea hattı hakkında az önce paylaştığımız avea faturalı hat sms paketi hakkında ki bilgilerin ardından bu konumuzda da Avea Faturalı Hat Sms Nasıl Yapılır sizlerle paylaşmak istiyoruz... Her ihtiyaca yönelik faturalı SMS Paketleri AVEA'da! Vergiler dahil ayda sadece 11 TL'ye yurt...
  3. Avea Hattı İçin Sms Paketi Yapma Bilgileri

Avea Hattı İçin Sms Paketi Yapma Bilgileri

Bu konu Avea Faturalı Sms Paketi Nasıl Yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, avea hattı kullanıyorsanız ve sms paketleri konusunda bilgi sahibi olamk istiyorsanız bu sayfamızda sizlerle paylaşacağımız avea faturalı sms paketi nasıl yapılır vereceğimiz bilgiler işinize yarayacaktır...(Avea çalarken dinlet aboneliği için lütfen tıklayın ) Her ihtiyaca yönelik...
  4. avea faturalı hatlılar için sms kampanyaları neler ?

avea faturalı hatlılar için sms kampanyaları neler ?

Avea hatları kullananlar için faturalı sms paketleri ya da kampanyaları hakkında bigli almak istiyorum. Ben de bir avea kullanıcısıyım ve sms i çok kullanıyorum. Bilginiz varsa yazarsanız çok sevinirim.
  5. avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

avea faturalı hatlar için her yöne sms paketi?

Arkadaşlar iyi geceler herkese. Ben avea faturalı hat kullanıyorum.Acaba her yöne sms tarifeleri nasıl, bilginiz varmı bu konuda?

Sayfayı Paylaş