gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Son Bizans İmparatoru Konstantinos Dragasis Nasil Öldü?

Konu, 'Dünya Tarihi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu Konu Hakkinda Cesitli Rivayetler Var Ve Kesin Bir Aciklamaya Rastlayamadim, Bu Söylentileri Yaziyorum Konu Hakkinda Bilgiye Sahip Arkadaslari Katilima Bekliyorum Sizde Görüslerinizi ve Bildiklerinizi Yazin Seviyeli Bir Sekilde Birlikte Paylasalim...
    - 'Osmânlı 'askerlerinin Topkapı'dan içeri girmekte olduklarını görünce atından inerek, yanındakilerle birlikte sokak savaşında ölmüştür.

- Sokak savaşında bir 'Osmânlı 'askeri imparatoru yere yıkmış, imparator kalkmaya çalışmışsa da ikinci bir vuruştan sonra bir daha kalkamamıştır.

- İmparator, surlardan kaçan Romalı 'askerlerin ayakları altında ezilmiştir.

- 'Osmânlı 'askerleri arasında savaşarak ölmüştür.

- Sokak savaşı sırasında iki 'Osmânlı 'askeri tarafından tanınarak öldürülmüş ve başı kesilerek gösterilmiştir.

- Kesik baş II. Mehmed'e getirilmiş, Roma 'askerlerine teşhis ettirildikten sonra II. Mehmed onun bahadırlığını takdir etmiş ve onu patrikhâneye göndermiştir.

- Kesik baş gümüş bir kutu içinde Ayasofya mihrâbının dibine gömülmüş ve bedeni ayrı bir yere gömülmüştür.

- Cesedi ölüler arasında giydiği elbiselerden tanınmış ve II. Mehmed tarafından törenlegömdürülmüştür.

Son Bizans İmparatoru Konstantinos Dragasis Nasil Öldü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölümden önceki son sözler!

ölümden önceki son sözler!

- Lan olum Rus ruleti öyle mi oynanır dur da göstereyim. - Teker teker gelin layn... - Sevgilim, abin bizi böyle görse ne yapardı? - Korkma, bu tünelden yllardr tren geçmiyor... - Abi çevremizde fazla polis yok, teslim olmayalım, kaçalım abi... - Geeel, geeel, sağ yap gel. - Abi çok seri bi araba bu yaaa... - Demek piranha dedikleri şey bu. Hiho, bak Hulusi abi bıyıkları ile oynuyom bi...
  2. imparator

imparator

Rüyasında imparator gören kişinin şansı iyi olacak, bir şans oyunundan para gelecek demektir. Aynı zamanda iyi geçmeyecek bir yolculuğa çıkılacağını.bildirir. Rüyada bir imparator görmek, uzun bir seyahate çıkacağınızın habercisidir. Fakat bu seyahatler güzel geçmeyecek; bunlardan pek karlı çıkmayacaksınız.Uzun bir seyahate çıkacağınızın habercisidir. Fakat bu seyahatler güzel geçmeyecek;...
  3. Ajda Pekkan - Ölüm Yok Ya Sonunda

Ajda Pekkan - Ölüm Yok Ya Sonunda

duygular dört bir yanımda zincir her an hislerimle yaşıyorum belki zaman kırılıyor bazen de hak verip susuyorum ne çıkar ağlaşam ne çıkar yanılsam ölüm yok ya sonunda ne çıkar kaybetsem ne çıkar kazansam ölüm yok ya sonunda yine de her zaman bakarım sevgiyle sararım sevgiyle dertlerimi atarım içime bakarım sevgiyle sararım sevgiyle dertlerimi değer mı sevgilim eriyen...
  4. Erol Günaydın Öldü mü Son haberler 2012

Erol Günaydın Öldü mü Son haberler 2012

Kadıköy Acıbadem Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesine alınan Erol Günaydın'ın kızı Günfer Günaydın, "Babam akciğer enfeksiyonu geçirmişti. 3 gün yoğun bakımda kaldı. Dün normal odaya alınmıştı. Bugün tekrardan fenalaştı. Şimdi karbondioksit değerleri yüksek olduğundan tekrardan yoğun bakım altında tutuluyor. Bilinci yerinde. Bugün aynı zamanda babamın doğum günü. Müjdat Gezen ve Rasim...
  5. "Müslüm Gürses Öldü" Açıklaması ve Son Haberler!

"Müslüm Gürses Öldü" Açıklaması ve Son Haberler!

Bu konu, Müslüm Gürses Hayatını Kaybetti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 3 aydır yoğun bakımda tedavi gören arabesk müziğin duayeni Müslüm Gürses'ten kötü haber var. Dakikalar önce Sağlık Bakanı twitter adresinden sanatçının hayatını kaybettiğini duyurdu. Ancak hastaneden yapılan açıklama ise sanatçının durumunun iyi olmadığı ve makinalara bağlı olarak yaşatıldığı...

Sayfayı Paylaş