gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Son Dakika Hamilelik 6 Ay`a İndirildi

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Flaş Flaş Flaş...Şok şok ŞoK Son aldığımız bilgiler doğrultusunda,Son dakika alınan bir kararla hamilelik süresi 6 aya indirildi.:D:DBaşbakanımızda 3 çocuk doğurmak için bir buçuk yıl yeterli, ama elinizi korkak alıştırmayın.Ne kadar çok çocuk olursa o kadar iyidir dedi.
    Cem Uzan ise bazı vaatlerinde hamileliğin 3 aya indirileceğini de belirtti.Altı ayın çok olabileceğini vurguladı:hhh:
    Artık mahallelerde çocuklar dokuz aylık oynamayı bıraktı,altı aylık neyimize yetmiyor dediler.:piha::piha::piha:

Son düzenleme: 12 Kasım 2009
  2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. La Noyee

La Noyee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    off ya başlığı görünce krize girdim :D :D uhuheuh

4. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    koptm yhaaa yaşadık valla 6ayda kurtulcaz:D:D:D

Son Dakika Hamilelik 6 Ay`a İndirildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...son dakika...

...son dakika...

Evvet Arkadaslarim Dün Aksam yaptığımız toplantıda Forumdaki Tum 0 mesaj 0 konu olan Üyeler forumda tutulacak, fazla mesaj ve konulari olanlar ağırlik yaptığı için Forumdan Atılacaklar. 1 mesaj ve 1 konusu olanlarda admin olacaktır... Üye olupta hiç uğramayanlar da super mod olacak Geçiyodum Uğradim Diyenler de Mod Olacaktir... arkadaşlar alıntıdır...çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim...
  2. Son Dakika!

Son Dakika!

flaş flaş flaş .... günlerdir kimselerden habersiz kaçak tatil yapan üyemiz kimmm.... Az sonraaaa Hangi üyemizz 3 haftadır kayıptı. müge anlıya yaptığımız randevunun ardından siteye gelip sırıtarak ben geldim diyen üye kimmm? Az sonraaa...
  3. Hamileliğin son ayında ilişki sakıncalımıdır?

Hamileliğin son ayında ilişki sakıncalımıdır?

hamilelikte ilişki zararlımıdır,gebeliğin son ayında birliktelik sakıncalımı,gebeliğin son ayında ilişkiye girilirmi,gebeliğin son ayında birliktelik,gebelikte ilişki hakkında bilgiler Eğer hamileliğiniz normal seyrinde ilerliyorsa yani bu durum bir hekim onaylı ise çiftler istediği sıklıklarda cinsel ilişkiye girebilmektedir. Ancak cinsel istediğinizde değişiklikler olmaktadır. Bunun...
  4. Hamileliğin son ayında ilişkiye girilirmi?

Hamileliğin son ayında ilişkiye girilirmi?

hamilelikte ilişki,hamilelikte ilişki sakıncalımıdır,hamileliğin son ayında ilişkinin zararları,hamilelikte ilişki hakkında bilgiler hamilelikte son ay cinsel ilişkiye girilir mi, hamilelikte cinsel ilişki ne şekilde ve ne sıklıkta olmalıdır tarzı soruları yanıtlayacak. Eğer hamileliğiniz normal seyrinde ilerliyorsa yani bu durum bir hekim onaylı ise çiftler istediği sıklıklarda cinsel...
  5. Hamileliğin son ayında neler yemeliyim ?

Hamileliğin son ayında neler yemeliyim ?

Selamlar arkadaşlarım ben hamileyim ve hamileliğimin son anlarını yaşıyorum daha doğrusu son ayına girdim. Bu son ayda lütfen bana tam olarak bebeğin gelişimi için neler tüketmem gerektiği hususunda bilgiler verir misiniz tam olarak neler neler yemeliyim teşekkürler.

Sayfayı Paylaş