gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Son Dakika İstanbulda Deprem !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; istanbulda deprem, egede deprem haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Melekler, az önce yani saat 16:15- 16:20 civarında deprem oldu.

CNNTURK depremin şiddetini 6.2 olarak verdi.

Deprem İstanbul, İzmir, Balıkesir, Tekirdağ, Edirne, Bursa, Kütahya, Eskişehir ve Çanakkale'de hissedildi.

Kandilliden Açıklama: Deprem 6.2 büyüklüğünde oldu. Edirne. Tekirdağ , Çanakkale , İzmir ve İstanbul 'da hissedildi. Merkez Ege Denizi Bozcaada açıkları olarak belirlendi. Deprem denizin 11 km derinliğinde oldu.

Amerikanın yaptığı ölçümlere göre bu değer 5.7 olarak açıklandı

Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna meydana gelen deprem ile ilgili açıklamalarda bulundu:

"En az yarım dakika süren yatay şekilde bir sallantı söz konusu oldu. Saros Körfezi’nde yakınlığı dolayısıyla ilimiz birinci derece deprem kuşağında ilimiz. Dikkatli olmalıyız, geleceği planlamamız önem arz ediyor. Ben geçmiş olsun diyorum bütün vatandaşlarımıza. Çalışmalarımız devam ediyor. Depremin süresi 30 saniye ile bir dakika arasında bir süre devam etti."

ÇANAKKALE BELEDİYE BAŞKANI ÜLGÜR GÖKHAN:

"Şu an bir yıkıntı hasar söz konusu değil. İtfaiye teyakkuz halinde. Arkadaşlarımız durumlara bakıyorlar. Şükür bu şekilde atlattık. Biraz uzun sürdü ama atlattığımızı düşünüyoruz. Vatandaşlarımızda sakinleşti herkes işine devam ediyor.

Burası birinci derece deprem bölgesi olduktan sonra yapılar buna göre yapıldı. zaten burada yapılar tekniği öncelerde yapılsa bile çok fazla kötü yapılar değil idi. Ama bundan sonra daha iyi yapılar da oluşacak. Ciddi bir sallantı oldu, yarım dakikaya geçti. Bir şey olmamış olması sevindirici."

ayşe&ramo bunu beğendi.
Son Dakika İstanbulda Deprem ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbulda Deprem

İstanbulda Deprem

istanbulda deprem, deprem haberleri, istanbul, hakkıdan bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. evet meleklerimm maaleseff bu gün istanbulda deprem oldu. bende hissettim ama çok şükür ki az ve kısa süreli hissettim evde yanlız olduğum için çok korktumm. rabbim daha beterlerinden korusun hepimizi inşallahh. Tekirdağ'da 5.2 büyüklüğünde deprem Marmara Denizi açıklarında saat 20.57’de,...
  2. tekirdağ deprem son dakika

tekirdağ deprem son dakika

tekirdağ deprem son dakika tekirdağ depremi tekirdag deprem Son dakika alınan habere göre İstanbul'da olan Tekirdağ depremi ile ilgili gelişmeler şu yönde meleklerim. Yerin 15.3 km derinliğindeki deprem İstanbul ile birlikte çevre ilerde de hissedilirken, can ve mal kaybına ilişkin herhangi bir bilgi gelmedi. Akıllara olası İstanbul depremini getiren sarsıntıyla ilgili konuşan 3 uzman,...
  3. Konya Ilgın'da Deprem Son Dakika

Konya Ilgın'da Deprem Son Dakika

ılgında deprem konya ılgında deprem konya ılgın ılgın depremi konya depremi, ılgın depremi, konyada deprem, konya depremi, son dakika Konya’nın Ilgın İlçesi’nde, Richter ölçeğine göre 5.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İlk belirlemelere göre can ve mal kaybı olmazken, panik nedeniyle pencereden atlayan bir kişi yaralandı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem...
  4. Son Dakika!

Son Dakika!

flaş flaş flaş .... günlerdir kimselerden habersiz kaçak tatil yapan üyemiz kimmm.... Az sonraaaa Hangi üyemizz 3 haftadır kayıptı. müge anlıya yaptığımız randevunun ardından siteye gelip sırıtarak ben geldim diyen üye kimmm? Az sonraaa...
  5. Son Dakika : İstanbul 'da Deprem !

Son Dakika : İstanbul 'da Deprem !

Bu konu istanbulda deprem hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün saat 11:17'de İsdtanbul Büyükçekmece'de hafif şiddette bir deprem meydana geldi. 3,8 büyüklüğünde olan deprem,Büyükçekmece'nin yanı sırı diğer ilçelerde de hissedildi. İşte detaylar... Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden yapılan açıklamaya göre, saat 11.17'de...

Sayfayı Paylaş