gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Son Dakika Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Son Dakika Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, safra kesesindeki stentin değiştirilmesi için dün Amerikan Hastanesine yatan ünlü programcı Mehmet Ali Birand hayatını kaybetti. Bu sabahtan beri çıkan ölüm haberlerinin doğru olmamasını dileyen sevenleri hastaneye koştular. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen önce beyin ölümü gerçekleşen Mehmet Ali Birand 'ın hayatını kaybettiği haberini Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi verdi. Hepimizin başı sağolsun..

"Hastamız Mehmet Ali Birand, safra yollarına yönelik geçirdiği girişimi izleyen dönemde gelişen kardiyak yetmezlik sonrasında yapılan tüm müdahalelere cevap vermemiş ve saat 18:29'da kaybedilmiştir."

Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand, dün safra kesesindeki stent değişimi için Amerikan Hastanesi'nde ameliyat olmuştu. 72 yaşındaki deneyimli gazeteci Birand'ın operasyon sırasında kalbinin durduğu ve doktorların çabasıyla yeniden çalıştırıldığı ortaya çıkmıştı.

ÖLÜM HABERİNİ UMUR BİRAND AÇIKLADI

Açıklama doktorlarla birlikte kameralar karşısına geçen Birand'ın oğlu Umur Birand'dan geldi. Umur Birand, "Yaşam destek ünitesine bağlıydı. Maalesef Bu akşam 18.29'da babamı kaybettik. Çok acı çekmediğini düşünüyoruz. Ameliyatı çok basit geçti" diye konuştu.

Birand, Safra kesesine stent takılması için önceki gün Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nde kaldırılmıştı.

Merhuma Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz..

*LAVİNNYA* ve deniz-07 bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    evet bende duydum bu gün hastenede hiç sevmem kendisini ama allah rahmet etsin

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  4. canımınici

canımınici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    allah rahmet eylesin rabbim mekanini cennet elylesin...

5. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    Allah rahmet etsin ben mehmet ali birandı sürekli tebessüm eden yüzüyle hatırlayacağım,kendini o kadar taklit eden tiye alanlar vardı o her zaman onlara güler hiç bir zaman üzülmez kızmazdı. belki kendisiyle siyasi görüşümüz farklı olsa da insan olarak çok farklı işini adam gibi yapan bir adamdı...Allah taksiratını afetsin kabri nur melekler yoldaşı olsun........

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Allah taksiratını affetsin mekanı cennet olsun sevenlerine sabır diliyorum

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Üzülmez mi insan her ne olursa olsun en başta insan neler geçti başından ne suçlamalarla karşı karşıya kaldı ne ilkler başardı, ne gaflar yaptı sonuçta insandı..
    Üzüldüm çokk Allah taksiratını affetsin geride kalanlara sabırlar versin..

8. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Allah rahmet eylesin..

ßeLeN bunu beğendi.
  9. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    allah rahmet etsin inşallahh çok tatlı bir insandı mütevaziydi

10. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    çok üzüldüm allahım affetsin günahlarını yakınlarınada sabır versin...herakşam onu görmeye alıştık valla inanamadım...ama ölümü her insan tadacak elden bişiy gelmezki:cry:

Son Dakika Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Ali Birand Yoğun Bakımda !

Mehmet Ali Birand Yoğun Bakımda !

Bu konu; Mehmet Ali Birand Yoğun Bakımda haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, basın dünyasının duayen isimlerinden biri olan gazeteci Mehmet Ali Birand Amerikan Hastanesine kaldırıldı. Ünlü gazeteci şu an yoğun bakımda. Kendisine acil şifalar diliyoruz ve haberin detaylarına geçiyoruz... Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand, mart ayında Amerikan Hastanesi’nde...
  2. Mehmet Ali Birand Hayatıyla İlgili Biyografik Bilgiler

Mehmet Ali Birand Hayatıyla İlgili Biyografik Bilgiler

Bu konu; Mehmet Ali Birand Hayatıyla İlgili Biyografik Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kanal D 'nin ana haber spikeri, ünlü gazeteci Mehmet Ali Birand 'ın hayatıyla ilgili bilgiler paylaşıyoruz sizlerle.. 1941 İstanbul doğumlu, gazeteci, yazar, yapımcı ve sunucu. Köşe yazarlığı da yapan Mehmet Ali Birand, medyanın bir çok kolunda çalışmış, dil sürçmeleriyle tanınan, AB...
  3. mehmet ali birand öldü mü ?

mehmet ali birand öldü mü ?

Ya arkladaşlar Mehmet Ali Birand öldü diye duydum şok geçirdim resmen :S Doğru mu bu haber gerçekten öldü mü ?
  4. Mehmet Ali Birand 'ın Ameliyat Öncesi Yazdığı Son Yazı

Mehmet Ali Birand 'ın Ameliyat Öncesi Yazdığı Son Yazı

Bu konu; Mehmet Ali Birand 'ın Ameliyat Öncesi Yazdığı Son Yazı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyon dünyasının en başarılı haber yorumcularından gazeteci Mehmet Ali Birand bildiğiniz gibi geçtiğimiz gün safra kesesinde ki stenti değiştirmek için yattığı hastanede yoğun bakıma alındı. Bazı haber sitelerinde öldüğüne dair haberleri yalanlayan aile, Birand 'ın...
  5. Mehmet Ali Birand 'ın Son Vedası ...

Mehmet Ali Birand 'ın Son Vedası ...

Bu konu; Mehmet Ali Birand 'ın Son Vedası haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların en renkli ve başarılı anchormanlerinden Mehmet Ali Birand bugün hayatını kaybetti. Gazetecilik hayatında kazandığı sayısız başarının yanında haber sunarken imza attığı gaflarla da son derece sempatik bir görüntü çizen Birand 'ın 15 Ocak Salı günü ana haber bülteninde yaptığı son...

Sayfayı Paylaş