gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Son Dakika! Nejat İşler İstanbul'a Sevkedildi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nejat işler sağlık durumu, nejat işler, nejat işler haberleri
    Sevgili melekler, oyuncu Nejat İşler tedavisinin İstanbul'da devamına karar verilmesi sdebebiyle bu sabah bir ambulans uçakla İstanbul'a getirildi. Muğla’nın Bodrum ilçesi Gümüşlük beldesinde yaşayan ünlü oyuncu Nejat İşler yoğum bakımdaki hayat mücadelesi devam ediyor. Nejat İşler İstanbul’a sevk edilebileceği konuşurken, İşler'in bu sabah saat 09.30'da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na ineceği ve oradan Maslak Acıbadem Hastanesi'ne götürüleceği öğrenildi.

nejat-işler-1.jpg

Son Dakika! Nejat İşler İstanbul'a Sevkedildi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...son dakika...

...son dakika...

Evvet Arkadaslarim Dün Aksam yaptığımız toplantıda Forumdaki Tum 0 mesaj 0 konu olan Üyeler forumda tutulacak, fazla mesaj ve konulari olanlar ağırlik yaptığı için Forumdan Atılacaklar. 1 mesaj ve 1 konusu olanlarda admin olacaktır... Üye olupta hiç uğramayanlar da super mod olacak Geçiyodum Uğradim Diyenler de Mod Olacaktir... arkadaşlar alıntıdır...çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim...
  2. Son Dakika!

Son Dakika!

flaş flaş flaş .... günlerdir kimselerden habersiz kaçak tatil yapan üyemiz kimmm.... Az sonraaaa Hangi üyemizz 3 haftadır kayıptı. müge anlıya yaptığımız randevunun ardından siteye gelip sırıtarak ben geldim diyen üye kimmm? Az sonraaa...
  3. Son dakika...........

Son dakika...........

milli eğitim bakanlığı okula başlayan bebelere balon ve ücretsiz emzik dağıtımı yapacak.....concon
  4. Nejat İşler Hastane Değiştirdi!

Nejat İşler Hastane Değiştirdi!

nejat işler hangi hastanede, nejat işler hangi hastanede yatıyor, nejat işler sağlığı Sevgili melekler, bir süredir hastanede tedavi altında olan oyuncu Nejat İşler, hastane değiştirdi. 17 Ocak'ta fenalaşarak Bodrum'da özel bir hastaneye kaldırılan Nejat İşler, 22 Ocak'ta ambulans uçakla İstanbul'a sevk edilmişti. 21 güdür yoğun bakımda olan ve yavaş yavaş kalkıp gezmeye başlayan İşler,...
  5. Nejat İşler Hastaneden Çıktı!

Nejat İşler Hastaneden Çıktı!

nejat işler, nejat işler sağlık durumu, nejat işler sağlığı Sevgili melekler, 22 Ocak'tan beri İstanbul'da bir hastanede tedavi altında olan ünlü oyuncu Nejat İşler nihayet taburcu oldu. Taburcu olurken çekindiği bir fotoğrafı takipçileriyle paylaşan İŞler'in çok kilo aldığı ve sağ elini sakladığı gözlerden kaçmadı... Ünlü oyuncunun tedavi gördüğü Vehbi Koç Vakfı Amerikan...

Sayfayı Paylaş