gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Son Dakika Şah Sultan 'ı Deniz Çakır Oynayacak !

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; muhteşem yüzyıl şah sultan rolü Deniz Çakır hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl yepyeni isimlerle heyecana heyecan katmaya devam ediyor. Diziye Kanuni Sultan Süleyman 'ın kızkardeşi olarak Şah Sultan 'ın gireceğini ve bu rolü de Aslıhan Gürbüz 'ün oynayacağını paylaşmıştık daha önce. Ancak bazı aksaklıklar sebebiyle rol başka bir ünlü isme, Deniz Çakır 'a gitti. İşte detaylar...

Sevgilisi İbrahim Çelikkol ile başrolünü oynadığı, sezon başında sona eren “İffet” dizisinin ünlü oyuncusu Deniz Çakır, son yılların en çok tartışılan dizisi “Muhteşem Yüzyıl”ın kadrosuna katıldı.
    Çakır, geçen hafta Aslıhan Gürbüz’ün oynamayı kabul ettiği ancak son anda anlaşma şartlarından dolayı imza atmadığı öğrenilen Şah Sultan rolünü canlandıracak. Şah Sultan hikâyeye Kanuni Sultan Süleyman’ın kardeşi olarak dahil olacak. Kızı Esmahan Sultan ile Süleyman’ın yanına gelecek olan Çakır, senaryoda tansiyonu artıracak.

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Hadi bakalım adrenali yüksek bölümler demek bizi bekliyor izleyelim görelim dizi de neler olacak:D:D

*EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
  3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Tesekkürler tatlim..

Son Dakika Şah Sultan 'ı Deniz Çakır Oynayacak ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...son dakika...

...son dakika...

Evvet Arkadaslarim Dün Aksam yaptığımız toplantıda Forumdaki Tum 0 mesaj 0 konu olan Üyeler forumda tutulacak, fazla mesaj ve konulari olanlar ağırlik yaptığı için Forumdan Atılacaklar. 1 mesaj ve 1 konusu olanlarda admin olacaktır... Üye olupta hiç uğramayanlar da super mod olacak Geçiyodum Uğradim Diyenler de Mod Olacaktir... arkadaşlar alıntıdır...çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim...
  2. Son Dakika!

Son Dakika!

flaş flaş flaş .... günlerdir kimselerden habersiz kaçak tatil yapan üyemiz kimmm.... Az sonraaaa Hangi üyemizz 3 haftadır kayıptı. müge anlıya yaptığımız randevunun ardından siteye gelip sırıtarak ben geldim diyen üye kimmm? Az sonraaa...
  3. Son dakika...........

Son dakika...........

milli eğitim bakanlığı okula başlayan bebelere balon ve ücretsiz emzik dağıtımı yapacak.....concon
  4. Şah Sultan Nasıl Öldü?

Şah Sultan Nasıl Öldü?

Bu konu Şah sultan ne zaman ve nasıl öldüğüne dair bilgiler içermektedir. Sultan Süleyman'ın kızkardeşlerinden biri olan ve Lütfü Paşanın zevcesi Şah Sultan'ın ne zaman nasıl öldüğünü merak edenler için tarihten edindiğimiz bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Kanuni Sultan Süleymanın kız kardeşi Damatçelebi Lütfi Paşanın ise eşi olan Şah Sultanın çocukluğu manisada abisi Kanuni ile...

Sayfayı Paylaş